Zamknij

Elif 198 STRESZCZENIE: Kenan przybywa Melek na ratunek

Redakcja
06.03.2018 14:00
Elif 198 streszczenie wydarzeń nowy odcinek
fot. screen YouTube

Elif - odcinek 198 serialu w TVP 1 w środę 7 marca. Kenan cały czas szuka Melek. Nie wie, że porwanie zostało ukartowane, by go zabić. Erkut czuje się winny kalectwa Zeynep. Chce nakłonić Arzu do oddania się w ręce policji.

"Elif" - streszczenie odc. 198. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" elek została porwana

Elif 199 - streszczenie odcinka 08.03.

Elif - odcinek 198: STRESZCZENIE i opis odcinka

Arzu jest wściekła na córkę, że bez jej wiedzy i zgody wymknęła się z domu. Prowadzi córkę do pokoju i krzyczy na nią, by więcej tego nie robiła. Nie chce, by Tugce miała kontakt z Serdarem i postanawia, że musi się go pozbyć. Zza drzwi krzyki Arzu podsłuchuje Gonca.

Tymczasem Kenan poszukuje Melek. Ta cały czas jest przetrzymywana przez mężczyzn. Ma zaklejone usta i jest związana - całkiem bezradna. Próbuje rozwiązać sznur, jednak nie daje rady. Porywacze informują Necdeta, że Kenan już niebawem przybędzie po Melek. Liczą na to, że zasadzka na niego się uda i tym razem Kenan na pewno będzie martwy.

Murat pojawia się w szpitalu z kwiatami. Jest bardzo zaskoczony, kiedy zauważa, że Zeynep siedzi na wózku inwalidzkim. Dziewczyna również jest zmieszana. Wszyscy znów zaczynają płakać. Kiedy Selim i Murat wychodzą z sali, brat Zeynep zaczyna obwiniać o tragedię siostry Erkuta. Jest przekonany, że to jego wina. Postanawia złożyć na niego doniesienie.

Melih przychodzi do domu Melek. Niestety, nikogo nie zastaje. Dzwoni do Gulnur, ta odbiera zapłakana, ale nie mówi od razu, co się stało.

Erkut pojawia się pod szpitalem. W tym czasie Selim postanawia wyprowadzić Zeynep na spacer. Kiedy Erkut zauważa, że dziewczyna jest na wózku, zaczyna się obwiniać i przypomina sobie chwilę, kiedy Arzu pociągnęła za spust.

Aliye jest zrozpaczona ostatnimi wydarzeniami. Wchodzi do sypialni Selima i Zeynep i zaczyna szlochać. Znajduje na podłodze biżuterię Arzu i po chwili zaczyna wiązać ze sobą pewne wydarzenia. Przypomina sobie dzień zaślubin Selima i Zeynep i odkrywa, że to Arzu musi być odpowiedzialna za krzywdę Zeynep.

Kenan wreszcie zjawia się we właściwym miejscu. Kiedy otwiera drzwi domku zauważa związaną Melek. Kobieta kiwa głową próbując go ostrzec. On jednak wchodzi a porywacz przystawia mu lufę do skroni. Na szczęście Kenanowi udaje się powalić napastnika i przechwycić jego broń. Wtedy drugi z porywaczy celuje do Melek, grożąc, że ją zabije. Kenan odkłada pistolet, a kiedy porywacz chce go podnieść, Melek kopie broń wprost do Kenana, który strzela do napastnika. Szybko we dwoje uciekają.

Ojciec Arzu dowiaduje się, że Kenan nadal żyje. Wpada w szał.

W domu Emiroglu zjawia się Erkut. Chce porozmawiać z Arzu. Kobieta jest wściekła, że ją odwiedził. Kiedy mezczyzna opowiada, co stało się z Zeynep, Arzu jest nieporuszona. Erkut chce, by udali się na policję i opowiedzieli o całym zdarzeniu. Ich rozmowę słyszy Aliye...

Kiedy Melek i Kenan wracają ich auto ulega awarii. Melek dzwoni do Gulnur. Stęskniona Elif krzyczy do słuchawki. Niestety Melek nie uda się wrócić do domu.

Erkut zostaje porwany i zamknięty w jakimś budynku. Jest przekonany, że swoi za tym Arzu.

Elif - odcinek 198: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA