Zamknij

Elif 199 STRESZCZENIE: Melek i Kenan spędzają noc w opuszczonym domu

Redakcja
07.03.2018 13:50
Elif 199 odcinek streszczenie
fot. screen YT

Elif - odcinek 199 serialu w TVP 1 w środę 8 marca. Kenan i Melek są zmuszeni poszukać schronienia. Spędzają noc w opuszczonej chatce. Po powrocie do domu na drzwiach Melek zauważa tam dziwny symbol, który już skądś kojarzy. W domu Emiroglu trwają przygotowanie na przyjęcie Zeynep.

"Elif" - streszczenie odc. 199. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" Kenanowi udało się uwolnić Melek z rąk porywaczy. Niewiele brakowało, by wpadł w pułapkę, którą zastawili na niego ludzie Necdeta. Niestety, w drodze powrotnej okazało się, że auto się zepsuło. Erkut dowiedział się, że Zeynep jest sparaliżowana. Ma wyrzuty sumienia, dlatego idzie do Arzu i domaga się, by zgłosili się na policję. Ona kategorycznie odmawia, a Erkut po kilku godzinach zostaje porwany. Myśli, że to na pewno wina Arzu. Aliye znajduje w pokoju Selima i Zeynep bransoletkę należącą do Arzu. Przypomina sobie dzień zaślubin i dochodzi do wniosku, że to ona może stać za postrzeleniem nowej synowej.

Elif 200 - streszczenie odcinka z 9.03. Kenan wraca do domu

Elif - odcinek 199: STRESZCZENIE i opis odcinka

Aliye jest wstrząśnięta tym, co usłyszała z ust Arzu. Idzie do synowej i niemal bez słowa oddaje jej zgubioną bransoletkę. Arzu jest zszokowana, ale odczuwa niepewność. Co wie jej teściowa?

Necdet wpada w szał. Znów jego ludzie zawiedli - Kenan ciągle żyje. Tymczasem on razem z Melek zmuszeni są przenocować w opuszczonym domku. Wspólna noc pod jednym dachem jest dla kobiety nieco krępująca, ale staje się okazją do rozmowy. Kenan mówi, że źle zrobił, że zabrał ją na spotkanie z mordercą rodziców.

Murat nie może przestać rozpaczać z powodu tego, co spotkało Zeynep. Dzwoni wreszcie do Veysela, by mu o tym powiedzieć. Roztrzęsiony i zalany łzami idzie ulicą przeklinając los.

Następnego dnia Melek budzi się i zauważa, że nie ma Kenana. Po chwili mężczyzna pojawia się. Poszedł naprawić auto. Na szczeście usterka nie okazała się poważna, więc mogą już jechać.

Elif bardzo tęskni za mamą. Przez cały czas z dziewczynką jest Gulnur.

W szpitalu Selim cały czas jest z Zeynep. Lekarz informuje, że dziewczyna może wyjść do domu. Selim radośnie traktuje tę wiadomość, jednak jego żona ciągle jest załamana. Mówi mu, że nie chce wprowadzać się do jego domu. Tymczasem Aliye właśnie oznajmia służbie, że trzeba przygotować pokój nowożeńców. Gonca, słysząc to, robi się smutna.

Kenan odwozi Melek do domu. Kiedy ta otwiera furtkę, zauważa na drzwiach dziwny znak - to symbol kobry. Obawia się, że Elif coś się stało. Dziewczynka jednak wraz z Gulnur udała się do restauracji.

Erkut jest bezsilny. Jeden z porywaczy przychodzi go uciszyć i grozi mu bronią. Erkut jest cały czas przekonany, że to sprawka Arzu. Z wściekłości zaczyna kopać to, co znajduje się obok. Przypadkiem na ścianie odkrywa symbol, który Melek znalazła na drzwiach swojego domu...

Elif w oczekiwaniu na mamę beztrosko bawi się piłką. Kiedy piłka przypadkiem ląduje na drodze, zatrzymuje ją nieznajomy mężczyzna, który już wcześniej z daleka obserwował dziewczynkę. Widzi to Melek, która właśnie przyszła do restauracji.

Gonca przygotowuje sypialnię Selima i Zeynep. Rozżalona przygląda się ich wspólnemu zdjęciu.

Kenan udaje się na policję.

Elif - odcinek 199: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA