Zamknij

Elif 200 STRESZCZENIE: Kenan wraca do domu!

Redakcja
08.03.2018 14:02
Elif 200 streszczenie odcinka
fot. screen YT

Elif - odcinek 200 serialu w TVP 1 w piątek 9 marca o 13.55.  Kenan wraca do domu wywołując szok na twarzach rodziny i służby. Dowiadujemy się też, kto stoi za tajemniczym symbolem kobry..

"Elif" - streszczenie odc. 200. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" Kenan i Melek zmuszeni byli nocować w opuszczonym domku. Mężczyzna ma wyrzuty sumienia, że naraził Melek na kłopoty. Po powrocie do domu kobieta zauważa na drzwiach tajemniczy symbol. Ten sam w miejscu, gdzie jest przetrzymywany, zauważa Erkut. Kto za tym stoi? W dom Emiroglu trwają przygotowania do przybycia Zeynep. Arzu nie jest z tego zadowolona i coraz bardziej zaczyna wszystkimi rządzić. Nie chce, by Gonca usługiwała żonie Selima.

Elif - 201. Streszczenie odcinka z 12.03.

Elif - odcinek 200: STRESZCZENIE i opis odcinka

Pod nieobecność Selima w domu Emiroglu rozgrywa się walka o to, która z kobiet będzie miała w nim najwięcej do powiedzenia. Aliye stara się zarządzać jak dotąd, jednak Arzu skutecznie zaczyna jej to utrudniać.

Melek idzie wraz z Elif do szpitala, skąd wkrótce ma zostać wypisana Zeynep. Za ogrodzeniem zauważa mężczyznę, który niedawno podawał Elif piłkę. Jest zaniepokojona, nie wie, kim jest ten człowiek. Melek po raz pierwszy odwiedza Zeynep od kiedy okazało się, że dziewczyna nie może chodzić. Jest poruszona widokiem jej na wózku.

Melih odwiedza Efruza. Obwinia się za to, że Zeynep jest sparaliżowana. Uważa, że gdyby nie on i nie to, że zdecydował się na ślubie Selima i Zeynep pokazać film z Arzu, być może nic by się nie stało.

Kenan dzwoni do Melek, kiedy ta jest w szpitalu i właśnie wraz z Selimem i Zeynep idzie na spacer. Selim jeszcze nie wie, że jego brat żyje. Sam Kenan zastanawia się czy powinien już się ujawnić. Melek zdradza mu, że nie czuje się bezpiecznie, bo obserwuje ją nieznany mężczyzna.

W rezydencji wszyscy czekają już na przyjazd Selima i jego żony. razem z nimi przybywa też Elif. Tugce jest z tego bardzo zadowolona. Aliye wraz z Ipek,  Kiraz i Goncą witają dziewczynę, ale Arzu jak zwykle jest odpychająca. Selim zabiera żonę do ich sypialni i przeprasza za zachowanie bratowej. Tymczasem Ipek i Aliye próbują przekonać Arzu, by przestała tak źle traktować Zeynep. Ona jednak pokazuje, że kompletnie nie ma zamiaru. Będzie robić to, co jej się podoba. Siada na miejscu Aliye i każe Kiraz się obsługiwać.

Selim wyprowadza Zeynep na taras. Dziewczyna patrzy na obejście i przypomina sobie dzień ślubu i sytuację, kiedy została postrzelona. Przykre wspomnienia doprowadzają ją do rozpaczy.

Melek przekonuje Kenana, że powinien wrócić już do domu. Tymczasem Necdet przebierając się w swojej sypialni odgraża się Kenanowi. Kiedy zdejmuje koszulę, okazuje się, że na ramieniu ma kobrę - ten sam symbol, który pojawił się na drzwiach domu Melek.

Kiedy Aliye, Ipek i Arzu kłócą się, pod bramą rezydencji zjawia się Kenan. Po chwili kobiety słyszą krzyk. To Kiraz otworzyła drzwi. W progu pojawił się uznany za zmarłego Kenan. Mężczyzna wchodzi do salonu wywołując szok u matki, siostry i żony.

Elif - odcinek 200: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA