Zamknij

Elif 201 STRESZCZENIE: Arzu zabije Aliye? Teściowa wie, że to ona zepchnęła Elif

Redakcja
09.03.2018 12:26
Elif 201 streszczenie
fot. screen YT

Elif - odcinek 201 serialu w TVP 1 w poniedziałek 12 marca o 13.55. Arzu wściekła za życiowe niepowodzenia zaczyna obwiniać o nie Elif. Zrzuca dziewczynkę ze schodów. Aliye poznaje prawdę i chce poinformować o tym Kenana. Arzu uderza ją w głowę wazonem. Teściowa pada na podłogę.

"Elif" - streszczenie odc. 201. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" Kenan zdecydował się na powrót do domu, czym wywołał wielki szok u domowników. Wszyscy sie cieszą, choć Arzu nie wygląda na zadowoloną. Tymczasem Selim i Zeynep są już w domu. Wyjaśniła się też sprawa symbolu kobry - ten sam znak ma wytatuowany na plecach ojciec Arzu.

Elif 202 - streszczenie odcinka z 13.03.

Elif - odcinek 201: STRESZCZENIE i opis odcinka

Po zaskakującym zdarzeniu z Kenanem, Selim mówi Zeynep, że jego brat jednak żyje. Dziewczyna uśmiecha się po raz pierwszy od kiedy okazało się, że jest sparaliżowana.

Melek spotyka się z Melihem. Jest przerażona tym, że wokół niej kręci się jakiś nieznany typ. Obawia się, że może się jej coś stać. Melih jednak przekonuje ją, że nie dopuści, by jego siostra została skrzywdzona.

W domu Emiroglu Kenan rozmawia z matką i siostrą. Także radosna Tugce wprost garnie się do ojca. Mówi mu, że Zeynep jest sparaliżowana. Kenan postanawia ją odwiedzić. Idzie do pokoju nowożeńców. kira cały cas przypatruje się mężczyźnie. Nie może uwierzyć w powrót pana domu. Nadal jest w szoku.

Arzu jest w potrzasku. Nie dość, że straciła swoją pozycję w domu, to teraz zaczęła obawiać się, że jej mąż dowie się wreszcie o nagraniu. Dzwoni do ojca, chcąc prosić go o pomoc. Ten jednak zamiast odebrać tylko wyśmiewa się z córki.

Aliye nadal przeżywa powrót syna. Znając prawdę o Arzu wie już, że niepotrzebnie zmusiła Kenana do małżeństwa z tą kobietą. Tymczasem Arzu jest wściekła na ojca. Schodzi na dół i słyszy rozmowę Kenana z matką. Mężczyzna żałuje chwil, który spędził a żoną. Arzu jest zdruzgotana. Nagle zauważa, że na schodach stoi Elif. Dziewczyna staje się uosobieniem wszystkich jej porażek i życiowej klęski. Kobieta wpada w obłęd. Powolnym krokiem idzie w stronę Elif. Rozmowę Kenana z Ipek i Aliye przerywa krzyk małej i huk. Domownicy biegną na korytarz, gdzie znajdują nieprzytomną Elif. Po chwili zjawia się Arzu. Udaje, że nie wie, co się stało.

Zeynep czyta książkę w sypialni. Słyszy jakieś hałasy dobiegające z korytarza. Chce wsiąść na wózek, ale upada na podłogę.

Murat i Veysel zostają napadnięci na ulicy. Dwóch mężczyzn wciąga Veysela do auta i ucieka.

Aliye rozmyśla o wypadku Elif. Dochodzi do wniosku, że musi za tym stać Arzu. Kawałek po kawałku analizuje słowa synowej. Postanawia podzielić się z Arzu swoimi przemyśleniami. Mówi synowej, że poinformuje o tym Kenana. Kiedy Arzu zagraża, że wyda mu także i jej tajemnice, Aliye mówi, że jest na to gotowa. Idzie do swojej sypialni, wyciąga telefon. Synowa zaczyna się z nią szarpać, próbując wyrwać telefon. Widząc, że za chwile Kenan z ust matki pozna prawdę, postanawia obezwładnić kobietę. Uderza teściową wazonem, a ta pada na podłogę. Czy przeżyje?

Elif - odcinek 201: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA