Zamknij

Elif 202 STRESZCZENIE: Arzu w potrzasku. Jej winy wychodzą na jaw

Redakcja
12.03.2018 14:20
Elif 202 streszczenie Arzu w więzieniu
fot. screen YT

Elif - odcinek 202 serialu w TVP 1 we wtorek 13 marca o 13.55. Arzu miała wątpliwości, czy przypadkiem nie zabiła Aliye. Okazuje się jednak, że teściowa odzyskuje przytomność i zawiadamia policję. Arzu jest skończona. Nawet Kenan ma już jej dość.

"Elif" - streszczenie odc. 202. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" doszło do szarpaniny pomiędzy Aliye i Arzu. Matka Kenana wie, że to jej synowa postrzeliła Zeynep. Arzu uderza kobietę w głowę, jednak Aliye odzyskuje przytomność i nie daje już Arzu szans na wygraną. Wzywa policję...

Elif 203 - STRESZCZENIE epizodu 14.03.

Elif - odcinek 202: STRESZCZENIE i opis odcinka

Policja zjawia się w domu Emiroglu. Wszyscy domownicy obserwują scenę, kiedy Arzu z przerażeniem się tłumaczy z zarzutów. Funkcjonariusze zakuwają w ją w kajdanki i wiozą na komisariat. Selim, który nie wie jeszcze o co chodzi, dowiaduje się od Kenana, że chodzi o postrzelenie Zeynep. Jest w szoku. Nie może w to uwierzyć. Wścieka się na bratową.

Kobieta zostaje wyprowadzona przez policjantów, ale zaczyna się im odgrywać, przypominając, kim jest. Funkcjonariusze są nieugięci. Aliye na wszystko patrzy z poczuciem tryumfu. Chwilę potem wraz z Kenanem jadą na komisariat złożyć swoje zeznania. Syn nie wie jeszcze, kto wezwał policję.

Zeynep je śniadanie, kiedy przychodzi Selim. Dziewczyna widzi, że jej mąż jest mocno poruszony. On mówi jej, co się stało. Ipek próbuje go pocieszyć.

Aliye w drodze informuje Kenana, że to ona zawiadomiła policję. Opowiada synowi, że Arzu uderzyła ją w głowę. Kiedy Aliye oprzytomniała, postanowiła, że nie daruje tego synowej.

Arzu jest przesłuchiwana przez policję. Pada pytanie o to, co zostało uwiecznione na nagraniu wyświetlonym feralnego wieczoru. Kobieta jednak puszcza wodze fantazji i serwuje zmyśloną historię, w którą śledczy z początku zdają się wierzyć. Kiedy przesłuchanie się kończy, kobieta idzie do aresztu a do sali przesłuchań wchodzi Aliye. Zeznania teściowej ukazują Arzu w całkiem innym świetle.

Melihi Melek udają się do domu Emiroglu. Mężczyzna dowiaduje się, że Arzu została aresztowana i może mieć związek z postrzeleniem Zeynep. Tymczasem Melek stoi przy bramie obserwując Elif. Tugce jest smutna z powodu zajścia z jej mamą.

Arzu tymczasem rozpacza w celi. Kiedy pojawia się tam Kenan, prosi go o pomoc. On jednak nie chce mieć z nią więcej do czynienia. Czy kobieta jest skończona? A może ojciec pomoże jej wyjść z tej sytuacji?

Elif - odcinek 202: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA