Zamknij

Elif 203 STRESZCZENIE: Arzu trafia do więzienia. Aliye wyznaje Kenanowi prawdę

Redakcja
13.03.2018 14:00
Elif 203 streszczenie
fot. screen YT

Elif - odcinek 203 serialu w TVP 1 w środę 14 marca o godzinie 13.55. Arzu trafia do więzienia i poznaje jego uroki. Aliye wyznaje Kenanowi prawdę o śmierci rodziców Melek.

"Elif" - streszczenie odc. 203. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" doszło do szarpaniny pomiędzy Aliye i Arzu. Matka Kenana wie, że to jej synowa postrzeliła Zeynep. Arzu uderza kobietę w głowę, jednak Aliye odzyskuje przytomność i nie daje już Arzu szans na wygraną. Wzywa policję...

Elif 204: streszczenie odcinka 15.03.

Elif - odcinek 203: STRESZCZENIE i opis odcinka

Arzu jest zszokowana aresztowaniem. Jest pełna obaw i niepewności o to, co teraz z nią będzie. Aliye złożyła swoje zeznania, Kenan mówi jej, że ma to, na co zasłużyła, a ojciec nie odbiera telefonu i wyśmiewa się z córki. Czy ktoś jeszcze może jej pomóc?

Pod nieobecność Arzu domownicy starają się normalnie żyć. Kenan jest zdruzgotany tym, do jakich czynów mogła się posunąć jego żona. Stojąc przed lustrem rozmyśla o życiu. Po chwili wchodzi Aliye. Kobietajest wstrząśnięta ostatnimi wydarzeniami. Nie może sobie darować tego, że to przez nią Kenan ożenił się z Arzu. Ten zaczyna pytać ją o to, co naprawdę stało się z rodzicami Melek. Okazuje się, że Aliye wcale nie chciała, by zginęli. Wynajęty przez nią mężczyzna, Rasim, nie miał ich zabijać. Niestety, stało się inaczej. Rozżalona zaczyna płakać, a Kenan wpada w złość. Zdaje sobie sprawę, że Rasim go okłamał.

Murat idzie na myjnie, gdzie zaczepia go mężczyzna zainteresowany kupnem obiektu. Chłopak wyjaśnia, że to pomyłka a lokal nie jest na sprzedaż. Nie ma pojęcia, że ojciec został postawiony przez zbirów pod ścianą. Z tego powodu Veysel rozpacza i pije do nieprzytomności. Murat znajduje go w kiepskim stanie, obok stołu zastawionego pustymi butelkami.

Kenan jedzie spotkać się z żoną Rasima. Niestety, w domu nikogo nie ma. Cały czas podąża za nim zbir ojca Arzu.

Tymczasem Arzu trafia do więzienia. W celi z dużym zainteresowaniem witają ją inne osadzone. Kobiety patrzą na nią nieprzychylnym okiem. Bogata Arzu nie będzie tam miała łatwego życia. Szybko przychodzi się jej o tym przekonać.

Necdet nakazuje swoim ludziom przyprowadzić Erkuta. Właśnie tradycyjnie ćwiczy celność strzelając do butelek, więc nakazuje ustawienie więźnia na linii strzału. Ten nie daje sobie w kaszę dmuchać i zaczyna szarpać się z gorylami. Powala ich i zabiera jednemu broń. Mierzy do Necdeta, a ten tylko się śmieje. Okazuje się, że pistolet nie jest nabity.

Arzu poznaje uroki więziennego życia. Najpierw jedna z kobiet zabiera jej buty, potem Arzu zauważa, jakie niewygody ją czekają.

Tymczasem w szpitalu zaczyna się rehabilitacja Zeynep.

Elif - odcinek 203: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA