Zamknij

Elif 204 STRESZCZENIE: Melih chce popełnić samobójstwo!

Redakcja
14.03.2018 14:00
Elif 204 streszczenie wydarzeń
fot. screen

Elif - odcinek 204 serialu w TVP 1 w czwartek 15 marca o godzinie 13.55. Arzu poznaje "uroki" więziennego życia. Wdaje się w bójkę z kobietami. Tymczasem Mewlih nie mogąc pogodzić się z kalectwem Zeynep postanawia odebrać sobie życie.

"Elif" - streszczenie odc. 204. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" Arzu trafiła do więzienia. Kobieta nie wie, jak wygląda więzienne życie. Jest przerażona. Necdet bawi się Erkutem. Czy groźbami podporządkuje sobie swojego więźnia? Kenan wie, że jego dotychczasowe życie trzeba spisać na straty. Ma jednak nadzieję, że uda się odkryć prawdę o rodzinie Melek. Aliye wyjawia mu, że nie chciała śmierci rodziców byłej ukochanej Kenana.

Elif 212 - streszczenie odcinka z 27.03.

Elif - odcinek 204: STRESZCZENIE i opis odcinka

Melih nie może sobie darować, że to przez niego Zeynep jest sparaliżowana. Efruz próbuje mu pomóc. Tymczasem Selim jest bardzo dobrej myśli. Wierzy, że jego żona odzyska sprawność. Po pierwszej rehabilitacji wraz z Melek we trójkę rozmawiają o tym, co się wydarzyło. Melek zdradza, że opiekowała się Kenanem, kiedy zaginął po wypadku. Selim jest tym zaskoczony. Nie rozumie, dlaczego jego brat przebywał z obcą kobietą, zamiast wrócić do rodziny.

Arzu cały czas siedzi na swoim krzesełku tuż przy drzwiach celi. Zdaje się jej, że lada moment opuści więzienie. Niestety, będzie bardzo rozczarowana, a to, co przyjdzie jej przeżyć w więzieniu, odmieni jej życie. Kobiety zabierają się za posiłek. Arzu brzydzi się patrząc, jak jedzą. "Królewno, nie chcesz jeść?" - pyta zaczepnie jedna z więźniarek. Kiedy Arzu wstaje, widzi, że jedzą z jednego talerza. "Przynieś tej pani serwis" - kpi kolejna.

W domu Kiraz narzeka na życie. "To się pocieszyliśmy, że Kenan żyje, a teraz to się wydarzyło. Aktywa, bogactwo, dom, auta. Wolałabym suchy chleb. Spokój jest najważniejszy" - rozmyśla.

U Veysela zjawia się kupiec zainteresowany domem. Przychodzi już z pieniędzmi. Murat wyrywa pakunek i widzi, że ojciec chce sprzedać nieruchomość za śmiesznie niską cenę. Klient zaczyna mieć wątpliwości. "Jeśli się nie zgadzacie..." - mówi niepewnie. Jednak Veysel zapewnia, że wszystko jest w porządku. Kiedy klient wychodzi, Murat wypytuje ojca, dlaczego tak desperacko potrzebuje pieniędzy. Ojciec zdradza mu, że bandyci podsunęli mu do podpisania papiery... Murat nie może uwierzyć w to, co słyszy.

Melek rozpacza nad sytuacją Zeynep. "Boże, daj jej moc" - myśli. Tymczasem dzwoni do niej Kenan. Mężczyzna mówi jej, że miała rację. Jej ojciec jest niewinny. "Nie wierzyłaś w słowa Rasima i miałaś rację. Okłamał nas" - tłumaczy. "Nie mam prawa wiedzieć, jak się o tym dowiedziałeś?" - pyta Melek. Ten jednak unika odpowiedzi.

Ipek rozmyśla o ostatnich wydarzeniach. O Zeynep, która jest skazana na wózek inwalidzki, o Tugce, której matka siedzi w więzieniu. "Jak chcesz to naprawić?" - pyta matkę.

Serdar zjawia się przed posesją. Przygląda się Elif i Tugce. Kiedy podchodzi do córki, ta prosi g, by odwiózł ją do mamy. Mężczyzna nie wie, że Arzu jest w więzieniu. Tymczasem Selim idzie w odwiedziny do bratowej. "Choć tu, Arzu, stań przede mną" - mówi wściekły. Kobieta jest w szoku, kiedy go widzi.

Melih znajduje w warsztacie pierścień Meliha. Jest zdziwiony, bo ten nigdy się z przedmiotem nie rozstawał. Ma obawy o życie Meliha. Tymczasem on jedzie autem i rozmyśla nad swoją winą. "To wszystko stało się przeze mnie. To ja jestem winien" - myśli i dodaje gazu.

Kenan powtórnie udał się do żony Rasima. Okazuje się, że właśnie jest tam policja. Kobieta została zamordowana. Okazuje się, że odpowiedzialny za to jest Necdet. Jego ludzie zacierają ślady dawnych zbrodni i zabili kobietę, by nie wydała Kenanowi prawdy.

Arzu próbuje przekonać Selima, że nie ma nic wspólnego z kalectwem Zeynep. ten jednak po długiej kłótni wychodzi. Zapłakana i zdruzgotana Arzu wraca do celi, gdzie podpada współwięźniarkom. Po szarpaninie mdleje.

Niespodziewanie w rezydencji Emiroglu zjawia się Necdet. Tugce z radością wita dziadka...

Elif - odcinek 204: ZDJĘCIA

1
1
1
1
Bez tytułu
2
1
1
1
2

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA