Zamknij

Elif 208 STRESZCZENIE: Kenan odkrywa kopalnię złota na ziemi rodziców Melek

Redakcja
20.03.2018 13:32
Elif 208 streszczenie
fot. screen

Elif - 208 odcinek serialu w TVP 1 we wtorek 21 marca o godzinie 13.55. Kenan wyjawia matce, że to nie ona jest winna śmierci rodziców Melek. potem nakrywa Aliye na próbie spalenia starych map. Okazuje się, że na ziemi, która należała do rodziców Melek, jest złoto!

"Elif" - streszczenie odc. 208. Opis kolejnego epizodu serialu. Co się wydarzy? Sprawdź przed premierą!

W poprzednim odcinku "Elif" do celi Arzu przyprowadzona zostaje nowa kobieta. Okazuje się, że jest już dobrze innym znana. Tylko Arzu nie wie, z kim ma do czynienia. Nowa atakuje Arzu wymierzając jej policzek. Necdet przyznaje, że to on stoi za śmiercią Rasima i to on wysłał Melek przesyłkę z wężem. Melek jest zaniepokojona brakiem kontaktu z Melihem. Podobnie Efruz. "Ojciec" Meliha udaje się na policję i zgłasza zaginięcie mężczyzny.

Elif: odcinek 209 - streszczenie wydarzeń

Elif - odcinek 208: STRESZCZENIE i opis odcinka

Arzu jest zaskoczona ciosem, który zadała jej nowa współosadzona. Jednak na tym nowa nie poprzestaje. Zaczyna szarpać leżącą Arzu, ciągnąć ją za włosy i krzyczeć: "Zabijałam takie, jak ty(...) Jestem Sultan".

Tymczasem w domu Emiroglu służące w spokoju przygotowują śniadanie dla domowników. Kiraz znajduje herbatę Arzu, co staje się powodem do żarcików i komentarzy na temat nieobecności kobiety.

Aliye siedzi zamyślona w altance. Po chwili pojawia się Kenan i prosi matkę o rozmowę. "Stalo się coś?" - pyta kobieta. "Wracam od Necdeta (...) To nie ty jesteś winna śmierci rodziców Melek. Łajdak Necdet przyznał, że to jego sprawka" - mówi Kenan. Matka jest zaskoczona, bo to ona wynajęła Rasima. Jednak mężczyzna nie zabił rodziców Melek przez nią, tylko z polecenia Necdeta. "Co jest na tej ziemi, co jest dla niego takie ważne?" - pyta Kenan.

Melek podczas rozmowy z Gulnur odbiera telefon z posterunku policji. Policjant informuje o odnalezieniu Meliha. Po chwili taki sam telefon dostaje Efruz. Obydwoje są przerażeni. Udają się do szpitala. Zostają poproszeni do kostnicy, gdzie mają dokonać identyfikacji zwłok.

Aliye rozmysla o Necdecie. "Przez lata mnie okłamywałeś. Myślałam, że mam krew na rękach" - myśli. Wyjmuje z szuflady jakieś mapy i postanawia je spalić. Nagle do pokoju wchodzi Kenan. Widzi, co zamierzała zrobić jego matka. Wyrywa jej z rąk mapę i patrzy z niedowierzaniem. "Na naszej ziemi jest kopalnia złota?". Patrzy na resztę dokumentów. Jest wściekły. "to ukrywałaś przed nami przez lata?". Niespodziewanie do pokoju wchodzi Selim. Jednak Kenan każe mu wyjść. "Mogę tu czekać do jutra. Nigdzie nie wyjdę, póki nie poznam prawdy" - krzyczy.

"Byliście jeszcze bardzo mali" - zaczyna Aliye. "Musiałam walczyć, by was wychować. Po śmierci twojego ojca firma podupadała. Pewnego dnia dostaliśmy kopertę z raportem dotyczącym zasobów mineralnych. Była tam tez mapa. Na początku nie rozumiałam tego, ale kiedy to przeczytałam krew uderzyła mi do głowy. Dokumenty wskazywały, że na terenie jest złoto. Znaleziono je na naszej ziemi i w okolicy. To był jedyny sposób na ocalenie firmy: najpierw przejąć ziemie, a potem zacząć kopać" - mówi Kenanowi matka. "Ale nie tylko ja o tym wiedziałam. I Necdet wiedział, że na tej ziemi jest złoto". Aliye wyjaśnia Kenanowi, że ojciec Melek najpierw zgodził się sprzedać swoją ziemię, ale potem się wycofał. "Wszystkie moje plany przepadły przez jednego człowieka. Plany Necdeta również"...

Efruz i Melek płaczą ze zdenerwowania i ulgi: okazuje się, że to nie Melih leży martwy. Nadal jednak nie wiedzą, gdzie on się podział. Mimo to, Efruz tłumaczy Melek, że muszą być dobrej myśli.

Elif - odcinek 208: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA