Zamknij

Elif 212: Arzu przyznaje, że to ona strzelała do Zeynep [STRESZCZENIE]

Redakcja
26.03.2018 14:30
Elif 212 streszczenie
fot. screen

Elif - 212 odcinek serialu w TVP 1 we wtorek 27 marca o godzinie 13.55. Arzu przyznaje, że to ona strzelała do Zeynep. Kenan dowiaduje się, że Melih jest bratem Melek. Ma jej za złe tajemnicę. Zastanawia się też, dlaczego chciał ożenić się z jego siostrą.

"Elif" - streszczenie odc. 212. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W ostatnim epizodzie serialu "Elif", Arzu znów przechodzi trudne chwile. Podpadła strażniczce, za co trafiła do izolatki. Melek ma koszmary senne o Melihu. Necdet jest coraz bliżej realizacji swoich planów.

Elif - odcinek 212: STRESZCZENIE i opis odcinka

Arzu po trudnych godzinach w izolatce zostaje wezwana na widzenie. Przychodzi do njej Serdar. Kobieta jak zwykle jest do niego nastawiona nieprzyjaźnie, jednak po dłuższym czasie mężczyzna przekonuje ją, że ma dobre zamiary. Arzu mówi mu, że potrzebuje adwokata i żali się, że cała rodzina się od niej odwróciła. Serdar przypomina jej, że na niego może liczyć. I rzeczywiście - wkrótce kobietę w więzieniu odwiedzi jej nowy adwokat.

Kenan zjawia się u Melek. Ta właśnie wychodzi do szpitala, jednak nie chce zdradzić, że chodzi o Meliha. "Mam tam kogoś bliskiego" - mówi Melek. Kenan jednak jest dociekliwy. "O kim mówisz, co przede mną ukrywasz?" - pyta. Po chwili tłumaczeń, Melek wreszcie zdradza Kenanowi, że ma starszego brata. Ten postanawia odwieźć ją do szpitala.

Aliye po dłuższej niechęci, jaką darzyła Zeynep, wreszcie zaczyna nawiązywać z synową kontakt. Pyta ją, jak było na uczelni. Nagle rozlega się dzwonek do drzwi i Kiraz oznajmia, że do Zeynep przybyli goście. Dziewczyna jest zaskoczona i przerażona, kiedy okazuje się, że to Veysel z Tulay i Muratem.

Melek i Kenan docierają do szpitala. Mężczyzna jest bardzo ciekaw tego, jak to się stało, że Melek odnalazła brata. Wreszcie, kiedy wchodzą na salę, Melek wpada w rozpacz, widząc Meliha, ale cieszy się też, że brat żyje. Kenan jest zaskoczony, widząc, że to Melih jest bratem Melek. "Chciałam ci o tym powiedzieć, ale nie mogłam" - mówi kobieta. Kenan jest poruszony. Wychodzi z sali.

Adwokat odwiedza Arzu. kobieta jest zaskoczona słysząc, że wynajął go Serdar. Mężczyzna prosi ją, by opowiedziała o wszystkim, co się stało przed ślubem i na ślubie Selima i Zeynep. Niestety, Arzu zaczyna zmyślać. Adwokat tłumaczy jej, że musi poznać prawdę. Pyta, kto strzelał do Zeynep. Po chwili milczenia Arzu przyznaje, że to ona. Potem opowiada też, ze był tam Erkut. Ten, tymczasem, uczy się strzelać w posiadłości Necdeta...
Kenan po wyjściu ze szpitala rozmyśla o Melihu. Przypomina sobie rozmowę, kiedy Melih starał się o rękę Ipek. Zapytany przez Aliye, gdzie są jego rodzice, opowiedział, że na swojej ziemi. Kenan dopiero teraz rozumie, co Melih miał na myśli. Zaczyna się zastanawiać, dlaczego Melih chciał ożenić się z jego siostrą.

Odwiedziny Veysela wpędzają Zeynep w zakłopotanie. Niewyparzony język ojca napełnia Aliye niechęcią. Ipek jest nieco rozbawiona. Kiedy ojciec mówi o tym, jak bardzo nie lubi Arzu, Zeynep prosi go, by przestał. Ten wycofuje się tłumacząc, że poniosło go.

Efruz przychodzi do szpitala. Razem z Melek cieszą się z tego, że Melih żyje. Zdaniem lekarzy, jego stan jest coraz lepszy.

Arzu odzyskuje równowagę. Patrzy w lustro i po chwili mówi do siebie: "Jesteś Arzu Emiroglu. Pamiętaj o tym". Po chwili zaczyna malować rzęsy i zmienia sukienkę. Więźniarki podśmiewają się ze swojej "gwiazdy", kiedy w sukience i szpilkach, uczesana, siada do stołu.

Elif - odcinek 212: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA