Zamknij

Elif - 85. Melek brutalnie wtrącona do więzienia przez Arzu [STRESZCZENIE]

Redakcja
05.09.2017 14:50
Elif 85 STRESZCZENIE
fot. screen

Elif - 85. odcinek w TVP 1 już w środę 06.09. o godzinie 14.00. Arzu cały czas knuje przeciw Melek. W nowym odcinku serialu sprawi, że matka Elif trafi do więzienia. Jak do tego dojdzie? Sprawdzamy streszczenie 85. odcinka Elif.

 Elif - 85. odcinek. Streszczenie nowego epizodu zapowiada wiele przykrych zmian w życiu Melek i jej córki. Kobieta w trafi do więzienia. Co z Elif? Jak przeżyje to dziewczynka i czy Melih i Zeynep będą w stanie pomóc uwięzionej kobiecie?

 Elif - 85. STRESZCZENIE nowego epizodu

Co wydarzy się w nowym, 85. odcinku Elif? Melek jest w areszcie z powodu narkotyków, które policja znalazła w jej domu. Wszystkiemu winna jest zazdrosna, nienawistna Arzu, która podłożyła matce Elif zakazane substancje i sama zadzwoniła na komisariat z donosem. Melek jest zrozpaczona i przerażona, a smutku dokłada jej fakt zaginięcia jej córki. Melek znów nie wie, co dzieje się z jej córką. Zeynep, która cały czas wspiera Melek, próbuje jej pomóc. chce wynająć adwokata, jednak to wymaga sporego zasobu funduszy. Skąd wziąć pieniądze? Postanawia poprosić Murata...

Tymczasem Veysel chce wyjechać za granicę i planuje swoje kroki. Kontaktuje się z Idrisem, który ma mu pomóc w wyjeździe. Nie byłby jednak sobą, gdyby przed wyjazdem jeszcze trochę nie namieszał - chce wyjawić Kenanowi prawdę o Elif. Jednak jego plany spalą na panewce...

Melih domyśla się, że to Arzu zastawiła pułapkę na Melek. Każe porwać Veysela, żeby czegoś się od niego dowiedzieć. Jak dalej potoczy się historia? Zobaczymy już w środę 06.09.

Elif: gdzie oglądać online i w TV?

Serial Elif emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Powtórki odcinków zobaczyć można już kolejnego dnia przed południem. Serial dostępny jest także online na platformie TVP.

RadioZET.pl/SA