Zamknij

Elif - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

Karolina Piotrowska
30.04.2019 15:23
Elif - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?
fot. Youtube / Elif Dizisi

Fani tureckich seriali, m.in. "Elif" będą musieli przygotować się na przerwę w emisji odcinków, a na kolejny odcinek trzeba będzie poczekać aż 5 dni. Sprawdzamy, dlaczego nie ma odcinków "Elif" w telewizji i kiedy serial wróci na antenę po majówce 2019.

W najbliższych dniach w telewizji nie będzie emitowany m.in. serial "Elif". Dlaczego i kiedy odcinki wrócą na antenę? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla widzów.

» Wieczna miłość - dlaczego nie ma odcinków w majówkę 2019 i kiedy nowe odcinki?

Dlaczego nie ma "Elif" w telewizji i od kiedy?

Na czas majówki TVP zawiesza emisję wszystkich czterech pokazywanych w telewizji tureckich seriali: "Elif", "Miłosne potyczki", "Wieczna miłość" i "Więzień miłości". Ostatnie odcinki przed długim weekendem majowym 2019 będzie można obejrzeć we wtorek, 30 kwietnia.

» Majówka 2019 - kiedy wypada długi weekend majowy i jak wziąć urlop? [KALENDARZ]

Kiedy odcinki "Elif" po majówce wrócą na antenę?

Na kolejne odcinki "Elif" po majówce 2019 trzeba będzie poczekać aż 5 dni! Kontynuacja każdego z seriali nastąpi dopiero w poniedziałek, 6 maja o stałych porach. Oznacza to, że kolejny odcinek "Elif" będzie można zobaczyć o godz. 14.00 w TVP1.

» Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

Serial "Elif" możemy oglądać już niemal dwa lata. To historia Melek (Sellin Sezgin), która pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Posłuszna Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif (Isabella Damla Güvenilir) jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą, zaś jej matka wiąże się z brutalnym pijakiem i hazardzistą.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/KP