Zamknij

Elif: kiedy serial wraca po przerwie? Emisja po Igrzyskach Olimpijskich

Redakcja
26.02.2018 11:30
dlaczego nie ma elif w tv przerwa
fot. screen

Dlaczego nie ma Elif w TV - takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani serialu, którzy 9 lutego włączyli telewizyjną Jedynkę, by śledzić losy bohaterów produkcji. Niestety, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Do kiedy przerwa w emisji Elif?

Przerwa w emisji tureckiego serialu "Elif" zapowiadana była już od pewnego czasu. Wszystko to ma związek z planowanymi transmisjami z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang.

Dlaczego nie ma "Elif" w TV?

W tych samych godzinach, w których zwykle zaplanowana była emisja "Elif", przez kolejne tygodnie emitowane będą wydarzenia w Pjongczang, a na turecką produkcję w ramówce nie znalazło się już miejsce. Na szczęście Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 potrwają tylko 16 dni i zakończą się już 25 lutego. Oznacza to, że w poniedziałek 26 lutego będziemy mogli oglądać kolejne przygody bohaterów.

Odcinek 191 "Elif" pojawi się w TVP o stałej porze. Fani czekają z niecierpliwością, bo poprzednie odcinki przyniosły wiele niespodziewanych wydarzeń. Najpierw tragedię na ślubie Zeynep i Selima, a potem śmierć Kenana. Dalsze losy Melek i jej córki będą jeszcze bardziej zaskakujące.

Streszczenie 191. odcinka "Elif", który w TVP zobaczymy już po przerwie, 26 lutego, już teraz można zobaczyć na RadioZET.pl. Przypomnijmy, że w tym epizodzie zobaczymy pogrzeb Kenana. Cała rodzina jest pogrążona w żalu. Na pogrzebie Melek przytula Ipek. Czy tragedia zbliży ją do rodziny Emiroglu?

ELIF - odcinek 191 - STRESZCZENIE. Pogrzeb Kenana

Z niecierpliwością czekamy na powrót "Elif" do Jedynki.

RadioZET.pl/SA