Zamknij

Elif odc. 205 STRESZCZENIE: Erkut ratuje Tugce i zostaje prawą ręką Necdeta

Redakcja
15.03.2018 10:53
Elif Erkut ratuje Tugce
fot. screen YT

Elif - odcinek 205 serialu w TVP 1 w piątek 16 marca o godzinie 13.55. Erkut uwalnia się z zamknięcia i ratuje Tugce podczas strzelaniny. Necdet jest pod wrażeniem. Proponuje mu zostanie jego prawą ręką. Erkut propozycję przyjmuje.

"Elif" - streszczenie odc. 205. Opis kolejnego epizodu serialu.

W poprzednim odcinku "Elif" Melih w rozpaczy postanowił targnąć się na życie. Tymczasem Arzu poznaje uroki więziennego życia. Próbuje przekonać Selima, że nie jest niczemu winna. Kenan mówi Melek, że Rasim ich okłamał, a jej ojciec nie był niczemu winien. Necdet zjawia się w domu Emiroglu.

Elif: odcinek 206. STRESZCZENIE wydarzeń

Elif - odcinek 205: STRESZCZENIE i opis odcinka

Aliye i Ipek są zaskoczone niespodziewaną wizytą Necdeta. Nie wiedzą, dlaczego mężczyzna nagle przypomniał sobie o rodzinie i próbuje zbliżyć się do Tugce. Dziewczynka jest zła, że nie może spotkać się z mamą i postanawia pojechać do dziadka. Babka nie zgadza się na to, ale Necdet obstaje przy swoim i ostatecznie dziewczynka razem z nim wyjeżdża z posiadłości. "Nie mogę w to uwierzyć" - przeżywa Aliye.

Melek wychodzi z domu, kiedy zauważa nieznanego mężczyznę, czekającego na nią w aucie. Kiedy kobieta zbliża się do furtki, ten wychodzi z samochodu i woła ją. Okazuje się, że został wynajęty przez Kenana do ochrony.

Zakochany Veysel rozmawia z Tulay. Kobieta nie wie, co się stało, ale Murat cały czas wypomina ojcu, że sprzedał dom. Nie wie, co teraz zrobią. "Gdzie przywieziesz Tulay?" - pyta Murat. Stwierdzają, że muszą coś wynająć. Murat rozpoczyna poszukiwania lokum w internecie.

Arzu po omdleniu trafia do więziennego lekarza i dostaje kroplówkę. Towarzysząca jej współwięźniarka mówi lekarce, że Arzu po prostu leżała i zemdlała. Tymczasem odwiedza ją Serdar. Mężczyzna chce widzenia, ale strażniczka mówi mu, że Arzu jest w ambulatorium. Ten złości się i zaczyna grozić.

Kenan wraca do domu. Wchodząc już w drzwiach słyszy rozmowę Aliye i Ipek. "Jaki dziadek, o co chodzi?" - pyta. Aliye mówi mu o wizycie Necdeta. Ipek dodaje, że wyjechała z nim Tugce. Kenan wścieka się. "Pozwoliłyście mojej córce odjechać z tym człowiekiem?" - krzyczy.

Tugce beztrosko bawi się w posiadłości dziadka. Necdet gra sobie w szachy i cieszy się dniem. Tymczasem obcy mężczyźni obserwują ich i planują atak. Erkut uwięziony w komórce znajduje łom i próbuje otworzyć drzwi. Po chwili rozlegają się strzału. Tugce pada na ziemię, a Necdet dostaje kulę w pierś. Erkut, któremu udało się uciec z zamknięcia, ratuje Tugce z opresji, ale drab przystawia mu pistolet do głowy, ale Necdet celnym strzałem powala napastnika. Okazuje się, że miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Dziadek tłumaczy dziewczynce, że to była tylko zabawa...

Tymczasem wściekły Kenan pojawia się u Necdeta. "Przyjechałem po swoją córkę. Tugce, do auta" - mówi. "Więcej jej tu nie przywoź bez mojego pozwolenia". Wieczorem Necdet zaprasza Erkuta na kolację. Ten nadal myśli, że to sprawka Arzu. Necdet wyjaśnia mu, że jego córka nic o tym nie wie. Necdet jest pod wrażeniem tego, że Erkut uratował Tugce. Proponuje mu, by został jego prawą ręką.

W nocy Kenana budzi telefon. To Rasim dzwoni do niego z bardzo ważną informacją. Muszą się spotkać. Tymczasem Arzu ma koszmar. Śni jej się, że jest w swoim domu, wszyscy jedzą śniadanie. Przy stole siedzi zadowolona Melek, a ona, Arzu, jest głodna, ubrana w brudne łachy i nikt nie zwraca na nią uwagi...

Elif - odcinek 205: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA