Zamknij

Elif odc. 206 STRESZCZENIE: Melek dostaje węża w przesyłce! Czyja to sprawka?

Redakcja
19.03.2018 11:00
Elif 206 streszczenie
fot. screen

Elif - odcinek 206 serialu w TVP 1 w poniedziałek 19 marca o godzinie 13.55. Melek jest przerażona, kiedy dostaje przesyłkę z... wężem. Tymczasem Kenan dowiaduje się, że Rasim nie żyje. Co takiego chciał mu przekazać tuż przed śmiercią?

"Elif" - streszczenie odc. 205. Opis kolejnego epizodu serialu.

W poprzednim odcinku "Elif" Erkut wykazał się wielką odwagą ratując Tugce przed niebezpieczeństwem śmierci. Pokazał, że nie jest do końca zepsutym człowiekiem. Necdet, który był świadkiem udzielenia pomocy wnuczce, jest pod wrażeniem. Chce, by Erkut został jego prawą ręką. Mężczyzna przyjmuje ofertę.

Do Kenana dzwoni Rasim. Informuje go, że ma bardzo ważną informację. Muszą się spotkać. Tymczasem Arzu ma koszmary...

Elif - odcinek 205: STRESZCZENIE i opis odcinka

Po koszmarnej nocy Arzu pierze sukienkę narzekając na swój los i połamane paznokcie. Kto jej pomoże w niedoli? Czy znajdzie się ktoś taki? Domownicy zdają się być zadowoleni, że Arzu wreszcie dostała za swoje. Następnego ranka Kiraz rozmyśla o żonie Kenana nie kryjąc zadowolenia z jej nieobecności. Kiedy tak sobie podśpiewuje, o kuchni wchodzi Aliye. Pyta o Kenana, ale wyraźnie nie jest w sosie. Idzie do jego sypialni i zauważa, że go nie ma.

Tymczasem w więzieniu kobiety przygotowują się do śniadania. Arzu się budzi i okazuje się, że ma widzenie. Spodziewa się, że to jej ojciec wreszcie przyszedł jej na pomoc. Okazuje się jednak, że to Serdar. Kobieta nie chce go widzieć, ale ostatecznie zostaje na rozmowę. Twierdzi, że Serdar niepotrzebnie przyszedł, bo ona ma swoją rodzinę. Mężczyzna uświadamia jej, że nikt o nią już się nie troszczy. "Twój mąż nie dba o ciebie. Zrozum to" - mówi. Jednak ona wierzy, że nadejdzie pomoc. "Jedno sowo taty i stąd wyjdę" - mówi Arzu.

Elif 2017 odcinek - streszczenie epizodu 20.03.

Erkut dostaje pokój w domu Necdeta. Ojciec Arzu jest bardzo zadowolony z nowego człowieka. Tymczasem Melek cały czas obawia się niebezpieczeństwa. Każdy szmer sprawia, że się boi, wygląda przez okno. Ktoś puka do drzwi. Okazuje się, że to kurier z przesyłką. Melek jest zanipokojona, bo niczego nie oczekiwała. Kiedy otwiera pakunek, okazuje się, że w środku jest... wąż!

Kenan udaje się do więzienia, by spotkać się z Rasimem. Okazuje się, że mężczyzna zmarł minionej nocy. Został znaleziony martwy w celi. Kenan informuje o tym Melek. Ta nie mówi mu o wężu, ale wzywa policję.

Arzu wraca niezadowolona do celi. Współwięźniarki naśmiewają się z niej i nazywają ją gwiazdą. Potem zmuszają do mycia podłogi. Arzu jest upokorzona. Tymczasem Erkut cieszy się ze swojej nowej sytuacji. Zakłada garnitur i z dumą przegląda się w lustrze. Niestety, jego obecność nie podoba się innym pracownikom Necdeta. Jeden z nich nie rozumie, jak Necdet może ufać Erkutowi.

Murat idzie do agencji najmu, by znaleźć mieszkanie dla siebie i ojca. Okazuje się, że jest tam Feride. Dziewczyna też szuka lokum, ale wszystko jest dla niej zbyt drogie. Chłopak chce jej pomóc. Tymczasem Veysel udaje się do przestępców, którym jest winien pieniądze. Informuje Tulay, że już wkrótce się spotkają.

Arzu przez cały czas jest prześladowana przez kobiety z celi. Po zmywaniu podłogi każą jej zmyć naczynia i posprzątać w celi. Nagle okazuje się, że znów ktoś przyszedł do niej na widzenie. Okazuje się, że to Necdet i Erkut. Arzu jest w szoku.

Elif - odcinek 206: ZDJĘCIA

1
2
3
4
1
2
3
2
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA