Zamknij

Elif odc. 207 STRESZCZENIE: Arzu dostaje za swoje. Efruz zgłasza zaginięcie Meliha

Redakcja
19.03.2018 11:19
Elif 207 streszczenie. Arzu w celi
fot. screen

Elif - 207 odcinek serialu w TVP 1 we wtorek 20 marca o godzinie 13.55. Arzu zostaje spoliczkowana przez nową współwięźniarkę. Efruz zgłasza zaginięcie Meliha. Kenan i Melek zastanawiają się, co tak naprawdę znajduje się na ziemi, która należała do rodziców Melek. dlaczego Necdetowi tak bardzo na niej zależy?

"Elif" - streszczenie odc. 207. Opis kolejnego epizodu serialu. Co się wydarzy? Sprawdź przed premierą!

W poprzednim odcinku "Elif" Arzu jest maltretowana przez współwięźniarki. Liczy na to, że ojciec pomoże jej wyjść z więzienia. Kiedy wreszcie ojciec postanawia ją odwiedzić, przybywa z... Erkutem.

Kenan udaje się na spotkanie z Rasimem, niestety, mężczyzna zmarł w tajemniczych okolicznościach. Melek zaczyna coraz bardziej przejmować się nieokreślonym bliżej niebezpieczeństwem. Jest przerażona, kiedy dostaje przesyłkę z wężem.

Elif - odcinek 207: STRESZCZENIE i opis odcinka

"Tato, co ten człowiek tu z tobą robi?" - pyta zaskoczona Arzu widząc Erkuta u boku Necdeta. Zaczyna się wściekać, a ojciec przez chwilę przygląda się jej z rozbawieniem. Arzu uważa, że Erkut od samego początku był człowiekiem jej ojca. Necdet wyrzuca jej, że kiedy wyszła za mąż, całkiem go porzuciła. "Ty mnie tego nauczyłeś. Odeszłam z człowiekiem, z którym chciałam" - mówi Arzu. "Ale on nigdy cię nie chciał" - odpowiada jej ojciec. Arzu zaczyna wpadać w dziwny nastrój. Jest wściekła i zaczyna opowiadać, że to wszystko przez jej "małego wroga". Wreszcie wyjaśnia, że chodzi o Elif - córkę Kenana. Necdet jest zaskoczony tą wieścią. Kiedy Arzu odchodzi, ten nie może się pogodzić z tym, co usłyszał. Wspomina ziemię, za którą przelał krew. Czy ma to związek z rodzicami Melek?

Elif - odcinek 247: streszczenie wydarzeń epizodu

Melek rozmawia z Kenanem o zabiciu Rasima i jego żony. Potem o zabiciu jej rodziców. Próbują powiązać to, co się wydarzyło. Dlaczego Aliye przez lata ukrywała informację o tym, że rodzice Melek zostali zabici? Dlaczego tak bardzo zależało jej na ziemi, która należała do rodziców Melek? Kiedy Kenan wychodzi kobieta próbuje skontaktować się z Melihem. Niestety, jego telefon cały czas nie odpowiada...

Efruz również jest zaniepokojony nieobecnością Meliha. Postanawia udać się na policję i zgłosić jego zaginięcie.

Arzu po wizycie ojca jest bardzo wzburzona. Płacze z bezsilności. Niestety, kobiety z celi nie dają jej spokoju. Przynoszą całą górę ubrań do prania.

Kenan składa Necdetowi wizytę. Kiedy mówi mu, że wie, że to on wysłał Melek węża i to on stoi za śmiercią Rasima i jego żony, Necdet ze spokojem przyznaje, że to prawda. Kenan nie może tego pojąć. "Dlaczego zabiłeś niewinnych ludzi? Co jest takiego na tej ziemi, że tak bardzo chciałeś ją mieć?" - pyta. Necdet śmiejąc się wyjaśnia mu, że nie ma szans, by Kenan cokolwiek mu udowodnił. "Co jeszcze pozostało? Nie ma żadnych dokumentów ani dowodów. Wezwiesz tych ludzi z grobu?" - mówi Necdet. Kiedy Kenan odchodzi, ten odgraża się, że ta ziemia będzie jego...

Melek idzie do restauracji. Żali się na brak kontaktu z Melihem. Tymczasem Aliye wyciąga z szafki jakieś pudełko. "Wiele dla ciebie grzeszyłam, Kudrecie. Raniłam ludzi. Na tej ziemi została przelana krew. Przez lata nie mogę spać spokojnie" - mówi, po czym otwiera pudełko i kiwa głową, jakby właśnie coś postanowiła.

Arzu robi pranie, kiedy nagle do celi wchodzi nowa osadzona. Arzu uważa, że to na "nowa" będzie teraz ofiarą wszystkich zaczepek kobiet. Od razu o tym mówi, ale "nowa" tylko się przygląda, a pozostałe kobiety z przerażeniem zerkają na Arzu. Nagle kobieta uderza Arzu tak, że ta się przewraca.

Elif - odcinek 207: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA