Zamknij

Elif odc. 247 STRESZCZENIE: Ipek wyjeżdża i pozostawia list z prawdą o Elif

Redakcja
18.05.2018 12:41
Elif 247 streszczenie
fot. YouTube

Elif - 247 odcinek serialu w TVP 1 w poniedziałek 21 maja o godzinie 13.55. Ipek czuje się zdruzgotana ciągłymi kłamstwami w jej domu. Ma już dość rodziny i postanawia wyjechać. Pozostawia po sobie list.

"Elif" - streszczenie odc. 247. Opis kolejnego epizodu serialu. Co się wydarzy? Sprawdź przed premierą!

W poprzednim odcinku "Elif" Arzu podjęła próbę wykończenia Necdeta i odłączyła aparaturę podtrzymującą życie, a Ipek odkryła prawdę o Elif...

Elif - odcinek 247: STRESZCZENIE i opis odcinka

Ipek jest coraz bardziej zła na rodzinę przez ich ciągłe tajemnice. Kiedy w czasie kolacji po prostu odchodzi od stołu, Zeynep idzie za nią, by porozmawiać, co ją trapi. Kiedy jednak siostra Selima szczerze prosi ją o wyjaśnienie sprawy z Elif, dziewczyna kluczy, unika odpowiedzi, a wreszcie przy dobrej okazji po prostu wychodzi. Potem zdradza Selimowi, że Ipek o wszystkim wie. Pech chce, że dziewczyna wszystko słyszy, bo stoi za drzwiami...

W szpitalu pomiędzy Serdarem a Erkutem wywiązuje się bójka. Erkut nie daje się Arzu oszukać i domyśla się, że to ona stoi za próbą zamordowania swojego ojca. Kiedy Arzu i Serdar wychodzą, Gonca karci Erkuta, za to, że rzucił się na Serdara. Erkut uświadamia jej, że Serdar wcale nie jest kuzynem Arzu. Dziewczyna jest w szoku.

Kiedy Ipek poznaje prawdę, wpada w szał. Zamyka się w pokoju i płacze. Aliye nie wie, co się dzieje i chce uspokoić córkę. Ta jednak zaczyna na nią krzyczeć. Nie chce też rozmawiać z Kenanem. Ma już wszystkiego dość.
Kiedy Arzu wraca do domu, zauważa, że Ipek poznała tajemnicę Elif. Obawia się, że dowie się o tym Kenan. Próbuje uspokoić Ipek i przekonać ją, że nie może o niczym powiedzieć Kenanowi. Ipek nie daje za wygraną, ale z nerwów wreszcie mdleje. Następnego dnia Tugce idzie zawołać Ipek na śniadanie. Okazuje się, że tej nie ma już w pokoju. Zamiast tego dziewczynka znajduje list, w którym Ipek żegna się z rodziną i zdradza powody swojego odejścia i zwraca się do Kenana, mówiąc mu, że to on jest ojcem Elif... Przekazuje list babce. Ta, kiedy wchodzi Kenan, zgniata papier w dłoni.

Czy Kenan znajdzie list od Ipek?

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA