Zamknij

Elif: odc. 88. Melek zaatakowana w więzieniu [STRESZCZENIE]

Redakcja
08.09.2017 14:15
Elif 88 streszczenia
fot. screen

88. odcinek tureckiego serialu "Elif" na TVP 1 w poniedziałek 11.09. o godzinie 14.00. Odbywa się pogrzeb Ayse. Tymczasem Melek, która siedzi w więzieniu, zostaje zaatakowana przez współwięźniarkę.

Elif - odcinek 88 - co się wydarzy?

W poprzednim epizodzie Ayse na chwilę odzyskała przytomność a tuż po tym jej serce przestało bić. Na sali pojawił się Kenan. Przed utratą świadomości kobieta zdradziła Selimowi prawdę o Elif. Co zrobi z tymi informacjami brat Kenana i co nasz czeka w nowym odcinku "Elif"? Streszczenie poniżej.

"Elif" - odcinek 88. STRESZCZENIE

88. odcinek "Elif" rozpoczyna się dramatyczną próbą lekarzy, by uratować Ayse. Wypraszają wszystkich z sali i podejmują reanimację. W tym czasie Kenan i Selim rozmawiają na korytarzu. Czy Selim wyjawi bratu powierzoną tajemnicę?

Po pewnym czasie wychodzi lekarz i obwieszcza, że Ayse nie żyje. Wszyscy są załamani, nawet Arzu jest strząśnięta. Selim nie może opanować łez.

W tym czasie Melek przeżywa trudne chwile w więzieniu. Nie wszystkie jej towarzyszki są przychylnie do niej nastawione. Jedna z nich chce zademonstrować, kto tu się liczy. szarpie Melek za włosy i brutalnie popycha na pryczę. Kobieta zanosi się płaczem.

Tymczasem w szpitalu pojawia się policjant. Chce porozmawiać z Kenanem o Veyselu. Infromuje, że Ayse została potrącona właśnie tam, gdzie miał się spotkać z mężem Melek.

Rodzina wraca do domu, Kenan obwieszcza matce śmierć Ayse. Kobieta bardzo przeżywa to, co się stało. Selim idzie do Elif i po chwili pojawia się z nią w domu. Arzu jest przerażona faktem, że brat Kenana może znać prawdę.

Służąca domu przeżywa śmierć Ayse. Kiedy bierze telefon kobiety, nagle ktoś dzwoni. Okazuje się, że to Zeynep. Dziewczyna nie wie jeszcze o śmierci przyjaciółki Melek. Kiedy przychodzi dzień pogrzebu, dziewczyna obserwuje ceremonię z daleka. Po pogrzebie żałobnicy udają się do domu. Wszyscy przeżywają śmierć, tylko Arzu wydaje się być niewzruszona.

Selim postanawia zabrać Elif do domu jej matki. W tym czasie jest tam Zeynep. Dziewczyna jednak wychodzi, a Selim natrafia na Erkuta. Czego chce mężczyzna?

Elif 88: ZDJĘCIA z odcinka

1
3
4
5
6
8

"Elif" - gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA