Zamknij

Elif: odc. 89. Melek zaatakowana nożem [STRESZCZENIE]

Redakcja
11.09.2017 14:11
elif streszczenie 89
fot. screen

89. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 we wtorek 12.09. o godzinie 14.00. Przygody małej dziewczynki i jej mamy budzą zainteresowanie tysięcy widzów. Sprawdzamy, co przyniesie nowy epizod. Oto streszczenie nowego odcinka "Elif".

89. odcinek "Elif" - streszczenie wydarzeń. Co nas czeka?

W poprzednim odcinku odbył się pogrzeb Ayse. Cała rodzina bardzo to przeżywa - poza Arzu. Melek jest w więzieniu i ma duże problemy z współwięziniarkami. Kilka kobiet zaczyna ją atakować. Kenan dowiaduje się od policjanta, że Ayse została potrącona właśnie tam, gdzie miał się spotkać z mężem Melek. Selim postanawia zabrać Elif do domu jej matki i natrafia na Erkuta...

Elif - odcinek 90. STRESZCZENIE wydarzeń epizodu z 13.09.

"Elif" - odcinek 89. STRESZCZENIE

Spotkanie Selima z Erkutem nie mogło przebiegać w miłej atmosferze - między mężczyznami dochodzi do bójki. Po chwili szarpaniny między nimi Elif wybiega z kryjówki i kończy bójkę. Erkut odchodzi i odgraża się Selimowi.

W domu rodzina wspomina Ayse. Nadal trudno domownikom pogodzić się z jej odejściem. Szczególnie seniorka rodu, Aliye, nie może uporać się ze śmiercią służącej. Odwiedza jej pokój i porządkuje jej rzeczy. Po chwili pojawia się Arzu. Jest zła, że jej teściowa tak przejęła się ostatnimi wydarzeniami.

Melek w więzieniu znów zostaje zaatakowana. Jedna z współwięźniarek grozi jej nożem, a potem niszczy zdjęcie córki.

Elif jest bardzo smutna i cały czas płacze. Kiedy bawią się razem z Tugce, Kenan wchodzi do pokoju i chce porozmawiać z małą Rozmowę widzi Selim. Nie wie, co robić - czy ma wyznać bratu prawdę? Ipek opiekuje się Elif. Okazuje się, że dziewczynka płacze przez sen i woła Ayse.

Arzu kaze Goncy wyrzucić rzeczy Ayse. Tugce biegnie do Ipek i Elif, by im o tym powiedzieć. Dziewczynki razem powiadamiają o tym Aliye.

Melih konsultuje się z prawnikiem, którego wynajął dla Melek. Tymczasem w więzieniu dochodzi do szarpaniny. Melek zostaje uderzona w twarz. Po pewnym czasie odwiedza ją Zeynep. Melek ma siniaka na policzku.

Elif - odcinek 89. ZDJĘCIA

1
2134
2332234
324
4545454
2334

"Elif" - gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA