Zamknij

Elif: odc. 90. Elif zabrana z posiadłości Kenana! [STRESZCZENIE]

Redakcja
12.09.2017 12:16
Elif 90 streszczenie
fot. screen

90. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w środę 13.09. o godzinie 14.00. Sprawdzamy, co przyniesie nowy epizod. Oto streszczenie nowego odcinka "Elif".

90. odcinek "Elif" - streszczenie wydarzeń epizodu. Co się wydarzy? Czy Selim zdradzi prawdę Kenanowi?

W 89. epizodzie widzieliśmy Melek i jej problemy ze współosadzonymi. Kilka kobiet wyżywa się na niej, jedna nawet podziurawiła nożem zdjęcie Elif. Czy Melek dalej będzie cierpieć przez złe współwięźniarki?

Elif 186 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka pierwszego sezonu

"Elif" - odcinek 90. STRESZCZENIE

90. odcinek "Elif" rozpoczyna się od rozmowy Selima i Kenana, która rozpoczęła się w poprzednim epizodzie. Mężczyźni siedzą w gabinecie tego drugiego, kiedy służąca przynosi szkatułkę ze zdjęciami i pamiątkami po Ayse. selim chce powiedzieć bratu to, co wyznała mu Ayse na łożu śmierci, ale ostatecznie postanawia dochować obietnicy, którą jej złożył - nie wyjawi tajemnicy Kenanowi.

W domu Kenana zjawia się policja. Funkcjonariusze chcą rozmawiać z Elif. Dziewczynka boi się, nie chce z nimi rozmawiać o wypadku i przerażona ucieka, więc odchodzą z niczym.

Melek po widzeniu z Zeynep wraca do celi i wkrótce zostaje znów wywołana. Okazuje się, że ma kolejne widzenie. Jest zaskoczona, bo nie wie, kto przyszedł ją odwiedzić. Czeka na nią Melih. Siostra żali się mu na złe traktowanie przez inne współwięźniarki. Melih jest poruszony, nie wie, jak ma pomóc Melek.

Murat zakrada się pod bramę posiadłości Emiroglu, dostrzega Elif i Tugce bawiące się w berka. Robi im zdjęcia, ale kiedy z domu wychodzi Selim, chowa się. Selim udaje się na grób Ayse.

Do domu przybywa Vahide, która wcześniej spotkała się z Arzu. Pod nieobecność Kenana kobieta ma zabrać Elif z domu. Aliye hce zadzwonić do syna, jednak ten nie odbiera. Plan Arzu sie powiódł. Gonca przyprowadziła dziewczynkę i zaraz opuści posiadłośc razem z Vahide.

Więźniarka, która gnębi Melek, po rozmowie Meliha z kierownikiem więzienia, zostaje wezwana do niego i pouczona o tym, że nie powinna zachowywać się tak w stosunku do innych osadzonych. Kiedy Belkis wraca do celi, jest wściekła na Melek i chce się na niej odegrać. Najpierw rwie na kawałki zdjęcie Elif, a potem znowu grozi przestraszonej kobiecie nożem.

Tymczasem Elif, razem z Vahide, opuszcza posiadłość Emiroglu. Arzu i Gonca są zadowolone, a Tugce i Elif smutno machają sobie na pożegnanie... Co teraz stanie się z córką Melek?

"Elif" - odcinek 90. ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA