Zamknij

Elif: odc. 91. Zeynep wyzna Selimowi prawdę? [STRESZCZENIE]

Redakcja
13.09.2017 12:16
Elif 91 streszczenie
fot. screen

91. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w czwartek 14.09. o godzinie 14.00. Co wydarzy się w nowym odcinku? Co stanie się z Elif po tym, jak została zabrana z domu Kenana?

91. odcinek "Elif" - streszczenie wydarzeń nowego epizodu.

Melek ma bardzo trudną sytuację w więzieniu. Kobiety z jej celi źle ją traktują, atakują i straszą. Zaczęły nawet grozić jej nożem, a potem zniszczyły zdjęcie córki. Melih próbował wstawić się za siostrą, jednak to przyniosło jej jeszcze większe problemy. Współwięźniarka zniszczyła jedyne zdjęcie Elif, jakie Melek miała ze sobą. Tymczasem Elif z Vahide zbierają się do opuszczenia posiadłości Kenana. Co teraz stanie się z dziewczynką?

Elif - odcinek 92. Melek ukarana za kradzież.

"Elif" - odcinek 91. STRESZCZENIE

Arcu, Gonca i Alyie wracają do domu po pożegnaniu Elif. Mała Tugce nie wie, dlaczego jej koleżanka musiała wyjechać. Jej matka jest z tego wyraźnie zadowolona, ale dziewczynka zadaje jej niewygodne pytania. Żonie Kenana wydaje się, że dopięła swego, jednak w ostatniej chwili do posiadłości wraca Selim. Nie zgadza się, by Elif pojechała z Vahide. Wracają do domu. Kiedy Arzu widzi, że Selim przyprowadził Elif, robi wielkie oczy. Tugce jest zadowolona i uściskiem ramion wita Elif.

Murat nadal jest w restauracji, w której pracuje Zaynep. Krzyczy na nią, dochodzi do kłótni o Selima.

W domu zjawia się Kenan. Dowiaduje się o zajściu z Elif. Jest zły i karci Arzu. Kobiety wychodzą z domu i na zewnątrz chwilę rozmawiają. Vahide zabiera złotą bransoletkę Goncy. Cena za dochowanie tajemnicy?

Selim odwiedza w pracy Zeynep. Niestety, spotkanie kończy się płaczem dziewczyny. Selim wyciąga do niej dłoń, jednak ona nie chce jej chwycić.

Erkut i Seyda spotykają się z Muratem. Chłopak wypija sporo alkoholu i zdradza im, kim jest dla Elif Selim. Obydwoje są wyraźnie zadowoleni z tego, czego się dowiedzieli.

Melek ma zły sen. Śni się jej Elif płacząca w ich dawnym domu. Kobieta budzi się przerażona. Także Kiraz ma zły sen. Kobieta jest przerażona, bo słyszy stukanie w okno. Okazuje się, że to Tugce robi sobie żarty. Mimo wszystko idzie spać do domu - na sofie w salonie. Rano znajduje ją Aliye. Służąca tłumaczy, co się stało.

Jedna z osadzonych z celi Melek zostaje na wizytę. Okazuje się, że czeka na nią Melih.

Zeynep idzie na spotkanie z Selimem. Chce wyznać mu prawdę.

"Elif" - odcinek 90. ZDJĘCIA

1
1
1
1
2
3
1
1

"Elif" - gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA