Zamknij

Elif: odc. 92. Melek ukarana izolatką! [STRESZCZENIE]

Redakcja
14.09.2017 14:43
Elif 92 streszczenie odcinka
fot. screen

92. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w piątek 15.09. o godzinie 14.00. W kolejnym epizodzie pozycja Melek w więzieniu jeszcze bardziej się pogorszy. Nie dość, że współwięźniarki ją prześladują, to jeszcze teraz za karę trafia do izolatki! Czy Melih jej pomoże?

92. odcinek "Elif" - streszczenie wydarzeń nadchodzącego odcinka tureckiego serialu.

Elif - odcinek 93. STRESZCZENIE wydarzeń. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnym odcinku!

"Elif" - odcinek 92. STRESZCZENIE

Melih prosi Teslimę, by opiekowała się Melek i wspierała ją, kiedy inne więźniarki będą ją atakować. Kobieta zgadza się.

Zeynep chce porozmawiać z Selimem, ale pojawia się Erkut. Po tym, czego dowiedział się od pijanego Murata, zakazuje jej spotykania się z nim. Grozi, że w przeciwnym razie porwie Elif. Dziewczyna daje za wygraną i wychodzi.

Murat znów przychodzi do domu Zeynep. Czuje się tam jak u siebie, sprawdza, czy łóżko jest wygodne a potem wyleguje się w nim. Dzwoni do ojca i opowiada mu o tym, jak Zeynep się urządziła. Mówi Veyselowi, by sam tu przyszedł.

Melek na kolanach myje podłogę w celi. Teslima chwilę się jej przygląda i postanawia wyręczyć współwięźniarkę. W tym czasie inne kobiety postanawiają podłożyć Melek pieniądze. Jedna strąca talerze i dowraca uwagę, a druga umieszcza zwitek pod poduszką prześladowanej.

Tugce opowiada Elif o tym, jak w nowy wystraszyła Kiraz. Dziewczynki śmieją się z tego, że służąca się tak bardzo przestraszyła. Ukratkiem przygląda się im Selim. Widzi, jak dziewczynki dobrze się razem bawią.

Kenan zostaje wezwany na komisariat. cały czas gnębi go sprawa śmierci Ayse.

W więzieniu dochodzi do kłótni pomiędzy kobietami. Osadzona, która podłożyła pieniądze Melek, podnosi raban, że ktoś ją okradł. Pojawia się strażniczka i zarządza przeszukanie celi. To było do przypuszczenia - pieniądze znajdują się w poduszce Melek. Kobieta tłumaczy, że nic nie zrobiła, ale strażniczka nie wierzy. Melek trafia do izolatki za kradzień, której się nie dopuściła. Teslima domysla się prawdy. Co zrobi?

Następnego dnia Selim jedzie po prezenty dla dziewczynek. Kiedy wraca, okazuje się, że Elif nie śpi już w domu, tylko w domku służby. Przenosi dziewczynkę do łóżeczka Tugce. Kiedy Azru wchodzi obudzić córkę, widzi obok niej Elif. Jest wściekła.

"Elif" - odcinek 92. ZDJĘCIA

1
2
1
2
1
1

"Elif" - gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA