Zamknij

Elif odc.119. Elif mówi Selimowi o groźbach Arzu [STRESZCZENIE]

Redakcja
23.10.2017 13:16
Elif 119 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 119 serialu w TVP 1 we wtorek 24.10. o godzinie 14.00. Arzu jest wściekła z powodu szantażu Erkuta. Wszystko odbija się na Elif. Jednak Selim dowiaduje się o tym, co wyprawia jego bratowa...

"Elif" - streszczenie odc. 119. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Erkut uknuł plan zdobycia pieniędzy. Wie, że Arzu i Veysel zamieszani są w przykre sprawki i chce szantażować kobietę. Do czego się posunie?

Elif 120 - STRESZCZENIE nowego odcinka.

Elif - odcinek 119: STRESZCZENIE

Kiedy Arzu wraca ze spotkania z Veyselem niespodziewanie za jej plecami pojawia się Erkut. Jest z nim Elif. Mężczyzna zamierza wykorzystać dziewczynkę do zdobycia pieniędzy. Jak to zrobi i do czego się posunie?

Murat nie czuje się dobrze z tym, że nie pożyczyli pieniędzy Erkutowi. Próbuje rozmawiać o tym z ojcem. Idzie do niego. Veysel powoli dochodzi do siebie u Zeynep.

Arzu wpada do domu wściekła. Tłumaczy Goncy, co się stało. Erkut jest z siebie bardzo zadowolony. Idzie do Seydy i mówi jej, że wszystko jest na dobrej drodze, by zdobył pieniądze. Dziewczyna nie jest jednak zadowolona z jego planu działania.

Arzu jest zła przez obrót spraw. Przychodzi do Elif i grozi jej, że już nigdy nie zobaczy matki. Świadkiem tego jest Gonca, której robi się dziewczynki coraz bardziej żal.

Melih udaje się na widzenie z Melek. Po spotkaniu rozmawia też ze strażniczką. Proponuje jej, by chroniła Melek w zamian za pieniądze. Kobieta się zgadza. Czy to oznacza koniec kłopotów Melek w więzieniu? Kiedy znowu Belkis atakuje Melek, strażniczka przychodzi i nakazuje kobietom spokój. Belkis jest zaskoczona, że więźniarka zwraca jej uwagę.

Pomiędzy Selimem a Zeynep jest coraz lepiej. Spędzają razem dużo czasu. Czy zazdrosny i zaborczy Erkut zniszczy ich szczęście?

Przestraszona Elif leży w łóżku. Tugce próbuje ją rozweselić i zaprasza do zabawy w kuchni. Dziewczynki zamierzają coś upiec. Niestety, pichcenie kończy się awanturą. Arzu się znów wścieka. Elif siedzi na korytarzu i płacze. Znajduje ją Selim. Dziewczynka mówi mu o tym, co powiedziała jej Arzu.

Elif - odcinek 119: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA