Zamknij

Elif odc.120. Arzu zszokowana: Erkut i Selim knują przeciw niej [STRESZCZENIE]

Redakcja
24.10.2017 13:01
Elif 120 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 120 serialu w TVP 1 w środę 25.10. o godzinie 14.00. Arzu śledzi Erkuta. Okazuje się, że ten idzie do pracy Zeynep i tam spotyka się... z Selimem.

"Elif" - streszczenie odc. 120. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Elif, która przez cały czas była gnębiona przez żonę Kenana, wyznała Selimowi, co powiedziała jej kobieta. Melek w więzieniu ma wreszcie wsparcie. Melih przekupił strażniczkę, by chroniła jego siostrę.

Elif - odcinek 120: STRESZCZENIE

Selim jest wściekły na Arzu. Prosi Goncę, by zabrała dziewczynki na dół i zostaje przez chwilę sam z bratową. Zaczynają się kłócić. Gonca podsłuchuje, o co kłóci się Selim i Arzu, tymczasem na korytarzu pojawia się Kenan. Zauważa, ze służąca stoi z uchem przy drzwiach. Kiedy ta speszona odchodzi, sam otwiera drzwi. Selim i jego żona zaczynają się tłumaczyć. Po wyjściu Kenana Arzu wpada w rozpacz.

Melih idzie do Veysela i żąda od niego wyjaśnień.

Zeynep przypomina sobie wspólne chwile z Selimem. Jest nim coraz bardziej oczarowana.

Wieczorem, podczas kolacji Arzu jest nadzwyczaj miła. Wspominają Ayse. Selim postanawia zatrudnić opiekunkę dla Elif. Następnego dnia przyprowadza kobietę do domu. Arzu wita ją z dużym chłodem. Okazuje się, że opiekunka ma świetny kontakt z Elif i Tugce.

Melih odwiedza Kenana i mówi mu o tym, czego dowiedział się od Veysela. Rozmowę podsłuchuje Arzu.

W więzieniu strażniczka jest dla Melek bardzo miła. Przynosi jej świeże koce. Belkis i Naciye nie mogą uwierzyć. Zastanawiają się, co stoi za takim zachowaniem strażniczki.

Arzu idąc ulicą zauważa Erkuta. Zaczyna go śledzić. Okazuje się, że idzie on do Zeynep. W tym czasie jest u niej Selim. Wszyscy przypadkiem się spotykają. Widzi to Arzu, która wietrzy w tym spisek. Mężczyźni zaczynają się przepychać.

Pod domkiem, w którym mieszkała Ayse, pojawia się nieznana kobieta. Kenan, widząc ją, podchodzi i pyta, kim jest. Kobieta pyta o Ayse. Kiedy dowiaduje się o jej śmierci, jest poruszona.

Elif - odcinek 120: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA