Zamknij

Elif odc.121. Arzu chce wszystkich wyprowadzić w pole [STRESZCZENIE]

Redakcja
25.10.2017 14:51

"Elif" - odcinek 121 serialu w TVP 1 w czwartek 26.10. o godzinie 14.00. Arzu znowu knuje kolejną sztuczkę. Zeynep chce raz na zawsze skończyć z Erkutem.

"Elif" - streszczenie odc. 121. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Arzu zauważyła razem Zeynep, Selima i Erkuta. Po tym, jak Erkut zaczął z nią pogrywać, kobieta jest zszokowana. Nie wie, czego spodziewać się po tej trójce. Czyżby knuli przeciw niej? W więzieniu Melek zyskała sprzymierzeńca. Opłacona przez Meliha strażniczka jest dla niej nad wyraz miła. Co na to Belkis?

Elif 122 - STRESZCZENIE odcinka 27.10.

Elif - odcinek 121: STRESZCZENIE

Zeynep jest przerażona. Nie wie, co chce zrobić Erkut. I w czym pomaga Selimowi? Kenan zaprasza do domu nieznaną kobietę, która przyszła pod dom Ayse. Twierdzi ona, że jest przyjaciółką zmarłej. Potwierdza, że jej śmierć była przypadkowa. Okazuje się po chwili, że jest ona w zmowie z Arzu. Kiedy Kenana odprowadza ją do wyjścia, spotyka się z jego żoną za bramą...

Melih nadal szuka informacji, które mogą mu pomóc poznać prawdę o tym, komu zależało na tym, by Melek trafiła do wiezienia. Wypytuje sąsiadki, czy coś wiedzą, oferując im za pomoc pieniądze.

Zeynep spotyka się z Selimem. Mężczyzna porusza temat Erkuta. Dziewczyna postanawia, że musi dać Erkutowi do zrozumienia, że to koniec.

Belkic i Naciye w więzieniu znów robią hałas. Strażniczka przychodzi i uspokaja kobiety. Te zaczynają podejrzewać, że Melek na nie donosi.

Melih jest świadkiem bójki. Pomaga chłopakowi, zaatakowanemu przez dwóch mężczyzn.

Arzu wysyła Goncę, by sprowadziła do domu Pelin. Chce ją wypytać o Zeynep. Kiedy kobiety rozmawiają, służąca przychodzi posprzątać filiżanki. Przypadkiem dowiaduje się o planach Selima, który chce być z Zeynep. Gonca, która od dawna podkochuje się w Selimie, przeżywa trudne chwile. Jest załamana. Wychodząc jeszcze wpada na Selima...

Tugce rzuca w opiekunkę zabawkę, a ta unosi na nią głos. Wchodzi Arzu i poucza kobietę, co jej wolno, a czego nie.

Elif - odcinek 121: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA