Zamknij

Elif odc.122. Arzu zleca zabójstwo Selima [STRESZCZENIE]

Redakcja
26.10.2017 13:24
Elif 122 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 122 serialu w TVP 1 w piątek 27.10. o godzinie 14.00. Selim zamierza oświadczyć się Zeynep, ale Arzu zleca jego zabójstwo!

"Elif" - streszczenie odc. 122. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Selim wynajął opiekunkę dla Tugce i Elif. Arzu nie jest z tego zadowolona. Oprócz tego, po kłótni z Selimem jest wobec niego bardzo podejrzliwa. Kiedy zobaczyła go w towarzystwie Erkuta, zaczęła obawiać się, że knują przeciw niej coś poważnego.

Elif - odcinek 123: STRESZCZENIE: Selim ma wypadek

Selim i Zeynep są coraz bliżej. Mężczyzna wieczorami przygląda się zdjęciu ukochanej. Postanawia się jej oświadczyć. Ma już gotowe obrączki i chce zaskoczyć dziewczynę. Czeka w aucie i nie może doczekać się spotkania z Zeynep.

Tymczasem Arzu spotyka się z Erkutem. Chce, by razem działali przeciw Selimowi. Opowiada Erkutowi o tym, czego dowiedziała się od Pelin. Czy zazdrosny Erkut będzie chciał walczyć o Zeynep?

Kenan przyjeżdża do Zaynep. Kiedy dziewczyna wychodzi z domu, zaczepia ją i wypytuje o Melek.

Po tym, jak Gonca dowiedziała się o planach Selima, jest bardzo smutna. Widzi to Kiraz. Pyta, co się stało. Wpada jednak Arzu i jest zła. Wydziera się na Goncę a ta ledwo opanowuje płacz.

Selim spotyka się z Gulnur i opowiada jej o tym, że chce zaręczyć się z Zeynep. Planuje niespodziankę. Kiedy pojawia się Zeynep. obydwoje udają, że o niczym szczególnym nie dyskutowali.

Kenan jest poruszony tym, czego dowiedział się od Zeynep. Jedzie do więzienia, by porozmawiać z Melek.

Elif i Tugce wraz z nową opiekunką wracają z wesołego miasteczka. Kiedy widzi to Arzu, zaczyna się wściekać, że Burcu zabrała je bez pytania. Kobieta szuka tylko pretekstu do tego, by opiekunkę zwolnić.

Wieczorem dziewczynki opowiadają Kenanaowi o tym, co dziś widziały. Przychodzi Arzu i mówi, co się stało i że zwolniła opiekunkę. Kenanowi się to nie podoba i chce, by Burcu wróciła do pracy.

Kiraz przygotowuje dla dziewczynek mleko. Do kuchni przychodzi Arzu i mówi, że sama je zaniesie. Kiedy służąca wychodzi, Arzu dolewa czegoś do szklanki. Elif nieufnie bierze szklankę, ale udaje, że pije. Kiedy Arzu wychodzi, Tugce pyta Elif o jej porcję. Sama chce ją wypić. Rano budzi się chora... Kiedy widzi to Arzu, od razu podejrzewa, co się stało. Jednak winą postanawia obarczyć opiekunkę.

W obronie Burcu staje Selim. Idzie porozmawiać z Arzu i przypadkiem gubi obrączki. Kobieta je znajduje i chowa. Podem udaje się na spotkanie z z Erkutem. Zleca mu zabicie Selima... Nawet Erkut jest zaskoczony.

Elif - odcinek 122: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA