Zamknij

Elif odc.123. Selim ma wypadek. Czy przeżyje? [STRESZCZENIE]

Redakcja
27.10.2017 14:22
Elid 123 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 123 serialu w TVP 1 w poniedziałek 30.10. o godzinie 14.00. Selim ma wypadek. Czy udzie z życiem?

"Elif" - streszczenie odc. 123. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Selim kupił dla Zeynep pierścionek i postanowił się jej oświadczyć. Niestety, Arzu chce pokrzyżować jego plany. Udała się do Erkuta, by zaproponować mu układ i zlecić zabicie Selima...

Elif 124: STRESZCZENIE. Selim oświadcza się Zeynep

W więzieniu Melek czuje się coraz swobodniej, dzięki opiece strażniczki. Nagle jedna z towarzyszek zostaje wezwana do naczelnika więzienia. Wraca z dobrą wiadomością.

Selim znów spotyka się z przyjaciółką Zeynep. Pokazuje jej, co kupił w związku z zaręczynami. Razem przystępują do przygotowań - dmuchają balony, rozkładają ozdoby. Potem Gulnur idzie do Zeynep.

Erkut jest bardzo zaskoczony propozycją Arzu. Choć wie, że Selim jest jego konkurentem w walce o serce Zeynep, to jednak ze sceptycyzmem podchodzi do tego tematu. Długo rozmyśla. Odwiedza go Murat, nie wie, dlaczego Erkut jest nie w sosie.

Kiedy Gulnur jest u Zeynep, Selim nadal jest w kawiarni i rozkłada dekoracje. Zeynep ładnie się ubiera. Pojawia się Murat. Jest zaskoczony wyglądem siostry. Dochodzi do kłótni, po której Murat wraca do Erkuta. Mówi mu, co się dzieje. To pomaga Erkutowi podjąć decyzję.

Wreszcie właściciel knajpki mówi Selimowi, że powinien inaczej się ubrać. Selim jedzie do domu, ale okazuje się, że nie działa brama wjazdowa. Zostawia auto przed bramą i idzie do domu. W łazience ćwiczy chwilę oświadczyn.

Zeynep i jej koleżanka przychodzą do kawiarni. Zeynep jest zachwycona przystrojem, ale kompletnie nie wie, co się święci.

Arzu widzi, że Selim wrócił do domu. Dzwoni do Erkuta a ten zjawia się i gmera przy aucie Selima. Selim nic nie podejrzewa, spieszy się, bo jest już spóźniony. Kiedy naciska hamulec, okazuje się, że ten nie działa. Rozpędzone auto uderza w drzewo. Selim cały we krwi jest nieprzytomny. W chwili kiedy Selim uderza w drzewo, Zeynep źle się czuje... Czy życiu Selima zagraża niebezpieczeństwo?

Elif - odcinek 123: ZDJĘCIA

1
2
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA