Zamknij

Elif odc.124. Selim oświadcza się Zeynep [STRESZCZENIE]

Redakcja
30.10.2017 13:00
Elif 124 streszczenie
fot. screen Elif

"Elif" - odcinek 124 serialu w TVP 1 we wtorek 31.10. o godzinie 14.00. Selim trafia do szpitala. Cała rodzina jest przerażona. Jednak mężczyzna odzyskuje przytomność. Kiedy otwiera oczy, widzi ukochaną.

"Elif" - streszczenie odc. 124. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Selim przygotował dla Zeynep niespodziankę w kawiarni i chciał się jej oświadczyć. Niestety, Erkut razem z Arzu postanowili pozbawić go życia. Zazdrosny wielbiciel Zeynep uszkodził auto Selima, by doprowadzić do jego wypadku. Czy Selim wyjdzie z tego cało?

Elif - odcinek 125: STRESZCZENIE. Gonca wyda Arzu?

Zeynep i Gulnur czekają na Selima w kawiarni. Ten jednak nie przyjeżdża. Kiedy Zeynep idzie do łazienki, Gulnur dzwoni do Selima, ale on nie odbiera i nie ma z nim kontakt, tymczasem on nieprzytomny leży w aucie. Na szczęście ktoś przejeżdża drogą i zatrzymuje się widząc wypadek. Mężczyzna podbiega do auta i spostrzega Selima. Nagle znów dzwoni telefon, mężczyzna odbiera i informuje Gulnur o wypadku. Kiedy Zeynep dowiaduje się o tym, co się stało, wpada w rozpacz. Kobiety jadą do szpitala, a w kawiarni pojawia się Pelin. Kiedy dowiaduje się o wypadku Selima, próbuje skontaktować się z Arzu. Ta jednak nie odbiera. Dziewczyna postanawia odwiedzić Arzu w domu. Wpada i od razu mówi domownikom o tym, co się stało.

Ipek i Melih są w szoku. Po chwili wszyscy jadą do szpitala. Pojawiają się Arzu i Gonca. Kiedy i one słyszą przykre wiadomości, żona Kenana odwraca się na pięcie i nie kryje zadowolenia. Widzi to Gonca...

W szpitalu trwa walka o życie Selima. Lekarka przynosi Zeynep przedmioty, które Selim miał ze sobą. W torebce jest etui z obrączkami. Zeynep znów zanosi się płaczem, kiedy uświadamia sobie, że Selim właśnie planował oświadczyny.

Także Gonca jest zasmucona wypadkiem Selima. Samotnie rozpacza w kuchni. Czy zdecyduje się działać przeciw Arzu?

Kiedy rodzina zjawia się w szpitalu, zauważa ich Zeynep. Arzu wychodzi i dzwoni do Erkuta i mówi mu, że nie postarał się dostatecznie, bo Selim żyje. Aliye mdleje, kiedy widzi syna przewożonego na inną salę. Uwaga rodziny na chwile skupia się na matce.

W domu Gonca omal nie mdleje. Pomaga jej Kiraz. Tugce wchodzi do kuchni i zauważa, że służąca płacze.

Selim tymczasem odzyskuje przytomność. Rodzina jest na sali z Aliye, a do mężczyzny przychodzi Zeynep. Ten bierze obrączkę i pyta ukochaną, czy zostanie jego żoną...

Elif - odcinek 124: ZDJĘCIA

1
1
1
2
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA