Zamknij

Elif odc.125. Czy Gonca wyda Arzu? [STRESZCZENIE]

Redakcja
31.10.2017 13:59
Elif 125
fot. screen

"Elif" - odcinek 125 serialu w TVP 1 w czwartek 02.11. o godzinie 14.00. Gonca jest zła na Arzu. Zaczyna składać fakty i domyśla się, kto stoi za wypadkiem Selima...

"Elif" - streszczenie odc. 125. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Selim odzyskał przytomność po wypadku. Widząc obok Zeynep, postanowił się jej oświadczyć. Gonca jest załamana wypadkiem Selima. Wie też, że Arzu bardzo się z tego cieszy. Czy dziewczyna wreszcie przerwie milczenie?

Elif - odcinek 126: STRESZCZENIE

Zeynep przyjmuje oświadczyny Selima. Tymczasem rodzina nadal nie wie, że mężczyzna odzyskał już przytomność. W szpitalu pojawia się Melih. Przez uchylona kotarę widzi Selima i Zeynep. Podsłuchuje ich rozmowę. Potem przypomina sobie, że Melek była w ciąży.

Gonca pyta Arzu o zdrowie Selima. Chce odwiedzić do w szpitalu, jednak Arzu się na to nie zgadza. Służąca domyśla się, że to żona Kenana przyczyniła się do wypadku Selima. Przypomina sobie jej szeroki  uśmiech, kiedy Aliye powiedziała o wypadku. Postanawia doprowadzić do odkrycia tajemnicy Arzu.

Zeynep wychodzi od Selima i przychodzi do Gulnur, która także nadal jest w szpitalu. Koleżanka zauważa pierścionek na palcu Zeynep.

Rano Gonca kontaktuje się z Veyselem i mówi mu o wypadku. Proponuje przechytrzenie Arzu. Tymczasem Arzu spotyka się z Erkutem. Domaga się, by wywiązał się z ich umowy i wykończył Selima. Tym razem Erkut odmawia.

Arzu wraca niezadowolona do domu. Otwiera jej Kiraz. Arzu pyta o Goncę, ale służąca wyjaśnia, że tamtej nie ma w domu. Po chwili Tugce i Elif wraz z nową opiekunką schodzą do Arzu. Żona Kenana znów ma pretensje do Burcu. Każe Kiraz zabrać dziewczynki a sama mówi opiekunce, że już tu nie pracuje. Burcu żegna się z małymi i odchodzi, a Arzu zadowolona obserwuje to z góry.

Selim wraca do domu. Gonca wita go z radością. Kiraz mówi dziewczynkom, że wujek wrócił do domu. Te także są bardzo uradowane. Rodzina siedzi z Selimem, kiedy ten pyta o Burcu. Arzu znów zaczyna się tłumaczyć.

 Melih idzie do Zeynep. Kiedy zauważa dziecięce łóżko, pyta, kto na nim spał. Dziewczyna mówi, że Melek ma córkę...

Elif - odcinek 125: ZDJĘCIA

1
1
21
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA