Zamknij

Elif odc.126. Melih odkryje tajemnicę Arzu? [STRESZCZENIE]

Redakcja
02.11.2017 14:23

"Elif" - odcinek 126 serialu w TVP 1 w piątek 03.11. o godzinie 14.00. Melih jest coraz bardziej zaciekawiony tym, że Melek miała córkę. Postanawia ją odnaleźć. Niespodziewanie trafia na ważny trop...

"Elif" - streszczenie odc. 126. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Melih dowiedział się, że Melek ma dziecko. Gonca zaczyna podejrzewać, że Arzu przyczyniła się do wypadku Selima.

Elif - odcinek 127: STRESZCZENIE

Selim dochodzi do siebie w domu i bawi się z dziewczynkami. W tym czasie Melih jest bardzo zaciekawiony tematem dziecka Melek. Próbuje wyciągnąć coś więcej od Zeynep, jednak ona go zbywa. Potem przypomina sobie pewne dawne wydarzenia ze szpitala i dochodzi do zaskakujących wniosków... Idzie odwiedzić Melek w więzieniu. Chce z nią porozmawiać o swoich spostrzeżeniach na temat Meliha.

Melek po rozmowie z adwokatem jest bardzo zasmucona. Dowiedziała się, że jeszcze długo pozostanie w więzieniu. Pociesza ją jedna ze współwięźniarek.

Kiedy Zeynep idzie do Melek, rozmawia chwilę przez telefon z Selimem. Ich rozmowę podsłuchuje Arzu. Kobieta próbuje być dla Selima nadzwyczaj miła. On jednak podchodzi do niej z rezerwą. Zeynep mówi Melek, że wyznała Melihowi prawdę o Elif.

Seyda przychodzi eo Erkuta, kiedy ten akurat rozmawia przez telefon. Słyszy jego rozmowę. Jest zła, że mężczyzna mógł maczać palce w próbie czyjegoś zabójstwa. Nie chce go już znać i zamierza wyjechać razem z Muratem.

Arzu znów odwiedza sąsiadkę Melek. Kobieta początkowo nie chce jej widzieć, ta jednak składa jej pewną ofertę.

Zeynep po raz pierwszy od wyjścia Selima ze szpitala spotyka się z nim.

Melih odwiedza siostrę w więzieniu. Kiedy wraca przypadkiem widzi coś, co pozwala mu odkryć wiele niewiadomych, związanych z Arzu.

Elif - odcinek 126: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA