Zamknij

Elif odc.128. Melek wyjdzie z więzienia [STRESZCZENIE]

Redakcja
06.11.2017 13:37
Elif 158
fot. screen

"Elif" - odcinek 128 serialu w TVP 1 we wtorek 07.11. o godzinie 14.00. Melek wychodzi z więzienia dzięki zeznaniom nieoczekiwanego świadka.

"Elif" - streszczenie odc. 128. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Melek została zaatakowana przez Belkis. Dzięki interwencji współwięźniarek napastniczka zostaje ukarana.

Elif - odcinek 129: STRESZCZENIE

Kiedy Belkis atakuje Melek, w łazience zjawia się także Elmas. Kobieta próbuje powstrzymać napastniczkę, ale zostaje schwytana przez drugą, współdziałającą z Belkis. Jednak robi się tak głośno, że zjawiają się inne kobiety i ratują Melek. Napastniczki zostają dotkliwie pobite. Nagle pojawiają się strażniczki. Teslima opowiada o tym, co się stało. Belkis i Naciye trafiają do izolatki.

Melih zabiera pobitego mężczyznę do pracowni. Czy ten odwdzięczy się mu pomocą? Kiedy Melih zasypia, ten zostawia mu informację.

Selim spotyka w kuchni nową opiekunkę dziewczynek. Po chwili rozmowy pojawia się też zadowolona Arzu.

Erkut odwiedza Veysela, kiedy nagle pojawia się Murat. Chłopak jest załamany. Mówi ojcu, co się stało i wpada w rozpacz. Zaczyna zanosić się płaczem. Erkut dobrze wie, co jest tego powodem. Murat pokazuje mu list od Seydy.

Kenan rozmawia z Selimem. Mówi bratu, że będzie uczestniczył w nadchodzącej rozprawie Melek. Całą rozmowę słyszy Arzu, która szuka wyjścia, by do tego nie dopuścić. Posuwa się do tego, by narazić zdrowie Aliye. Kiedy Kiraz niesie pani domu kawę, synowa dosypuje do wody jakieś pigułki, by tylko zatrzymać Kenana w domu. Aliye traci przytomność.

Tymczasem Seyda dzwoni do Erkuta. Ten opowiada jej o kiepskiej kondycji Murata.

Melek przygotowuje się do rozprawy. Rozmawia z prawnikiem, pojawia się także Zeynep. Wkrótce wszyscy zostają wezwani na salę. Do domu Emiroglu przybywa lekarz, jednak jest już za późno, by Kenan zdążył.

Rozprawa się rozpoczyna. Po mowach wstępnych na salę zostaje wezwany nowy świadek. Pojawia się Melih wraz z mężczyzną, któremu pomógł. Dzięki jego zeznaniom rozprawa kończy się dla Melek sukcesem.

Elif - odcinek 128: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA