Zamknij

Elif odc.129. Co pokaże ekspertyza z wypadku Selima? [STRESZCZENIE]

Redakcja
07.11.2017 12:38
Elif 129 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 129 serialu w TVP 1 w środę 08.11. o godzinie 14.00. Melek wreszcie jest w domu i cieszy się wspólnymi chwilami z córką. Niespodziewanie pojawia się Melih i pyta o dziewczynkę.

"Elif" - streszczenie odc. 129. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku rozpoczęła się kolejna rozprawa Melek. Nieoczekiwanie pojawił się na niej mężczyzna, który przyznał, że to on podłożył narkotyki do łóżka Melek.

Elif - odcinek 130: STRESZCZENIE

Melek słysząc zeznania nowego świadka cieszy się na taki obrót spraw. W tym czasie Aliye dochodzi do siebie po omdleniu. W domu nadal jest lekarz. Arzu cieszy się, bo dopięła swego, nie wie jednak, że i tak sprawy potoczyły się nie tak, jakby tego chciała: właśnie sędzia ogłasza, że Melek może wyjść z więzienia. Wszyscy jej bliscy płaczą ze szczęścia. Szczęśliwa Zeynep dzwoni do Selima, który w tym czasie opiekuje się Elif. Zabiera dziewczynkę na spotkanie z mamą.

Kenan rozmawia przez telefon o rozprawie. Jak zwykle Arzu jest w pobliżu i podsłuchuje. Nie spodziewała się tego, co usłyszy. Jest przerażona tym, że Melek wyszła z więzienia. Jeszcze gorsze jest to, że niebawem w ręce Kenana trafi wynik ekspertyzy na temat wypadku Selima... Mówi o wszystkim Goncy.

Melek po powrocie do domu jest zaskoczona zmianami i tym, jak Zeynep zadbała o dom. Kiedy Selim wychodzi, Melek odprowadza go do drzwi. Mężczyzna rozmawia z Melek o wszystkich wydarzeniach. Przekonuje ją, że powinna powiedzieć Kenanowi, że jest ojcem Elif. Ona jednak uważa, że to nie jest dobry pomysł.

Kiedy kobiety zostają same, Elif idzie spać. Melek cieszy się pierwszymi chwilami odpoczynku w domu. Nagle za drzwiami pojawia się Melih z prezentami. Rozmawia z Melek kiedy Elif się budzi i woła Melek. "Mamo, mamo" - woła Elif. Melih słyszy dziewczynkę i pyta o nią Melek. Kobieta nie wie, co powiedzieć...

Elif - odcinek 129: ZDJĘCIA

1
1
1
1
12
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA