Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Elif odc.130. Gonca ma haka na Arzu. Pomoże Selimowi? [STRESZCZENIE]

08.11.2017 14:28
xxx zet

"Elif" - odcinek 130 serialu w TVP 1 w czwartek 09.11. o godzinie 14.00. Arzu może wreszcie dostać za swoje. Gonca ma na nią haka. Pomoże Selimowi?

Elif 130 fot. screen

"Elif" - streszczenie odc. 130. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Melek wreszcie wyszła z więzienia dzięki zeznaniom nieoczekiwanego świadka. Po powrocie do domu zostaje odwiedzona przez Meliha. Mężczyzna dopytuje o dziecko, którego wołania słyszy...

Elif - odcinek 131: STRESZCZENIE

Melek jest zaskoczona pytaniami Meliha. Tłumaczy mu, że to na pewno jakieś dziecko krzyczy na zewnątrz. W tym czasie Zeynep zabiera Elif do pokoju. Arzu zastanawia się, co zrobić, by Kenan nie poznał wyników ekspertyzy z wypadku Selima. W tym czasie Seyda pisze z Erkutem na temat Elif. Arzu mówi Goncy, by ta pilnowała listonosza. Kiedy ten wreszcie przychodzi z listem do Selima, Arzu bierze korespondencję, by ją osobiście przekazać. Czyta list i dowiaduje się, że do wypadku Selima doprowadziły przecięte przewody. Wszystko z ukrycia widzi Gonca. Postanawia zobaczyć, co zamierza Arzu, podsłuchuje pod drzwiami, jednak zjawia się Ipek. Mimo to, dziewczyna chce sprawdzić, jaki list odebrała żona Kenana. Szpera w jej rzeczach, a wychodząc z pokoju napotyka Kiraz. Kucharka pyta, co Gonca robiła w sypialni Arzu. Tymczasem Arzu kończy podrabianie dokumentu, kiedy w gabinecie zjawia się Kenan... Pyta żonę, co robi w jego gabinecie. Ta mówi, że przyszedł mail od nauczycielki Tugce.

Murat nadal jest załamany. Ciągle nie może przeboleć, że Seyda go porzuciła. Zjawia się u niego Erkut i próbuje go pocieszyć. Mówi mu, że takie są kobiety.

Kiedy Melih zbiera się do wyjścia Elif znów się budzi słysząc głosy w korytarzu. Wybiega z pokoju, jednak Meliha już nie ma.

Murat idzie do domu Seydy. Prosi ją, by go wpuściła, jednak jej nie ma. Spotyka do Zeynep. Chłopak żali się jej i ma pretensje. Zeynep odchodzi, ale Murat idzie za nią do domu. Kiedy Elif słyszy, że Zeynep wróciła, wybiega przed dom. Murat jest zaskoczony, że widzi dziewczynkę. Pyta o Melek.

Kiedy Aliye i Kenan zasiadają do kolacji, Arzu podrzuca na stoliku list z podrobioną ekspertyzą. Odnajduje go nieświadoma nic Ipek. Do domu wraca Selim. Jest z nim Tugce, jednak Kenana pyta, gdzie jest Elif. Selim chce coś powiedzieć, jednak głos zabiera Arzu i mówi o obozie dla dzieci takich jak Elif. Kenan jest zaskoczony, bo nic o tym nie wiedział. Selim potwierdza to, co mówi Arzu. tłumaczy, ze wszystko stało się niespodziewanie.

Kiraz mówi w kuchni, że Elif została wysłana na obóz. Seyda jest zaciekawiona. Dzwoni do Erkuta, by mu o tym powiedzieć.

W tym czasie Gonca sprząta w sypialni Arzu i znajduje kawałki porwanej ekspertyzy. Z kolei Selim czyta podrobiony dokument i nie poznaje prawdy. Co zrobi Gonca?

Elif - odcinek 130: ZDJĘCIA

1
1
1
2
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi