Zamknij

Elif odc.130. Gonca ma haka na Arzu. Pomoże Selimowi? [STRESZCZENIE]

Redakcja
08.11.2017 14:28
Elif 130
fot. screen

"Elif" - odcinek 130 serialu w TVP 1 w czwartek 09.11. o godzinie 14.00. Arzu może wreszcie dostać za swoje. Gonca ma na nią haka. Pomoże Selimowi?

"Elif" - streszczenie odc. 130. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Melek wreszcie wyszła z więzienia dzięki zeznaniom nieoczekiwanego świadka. Po powrocie do domu zostaje odwiedzona przez Meliha. Mężczyzna dopytuje o dziecko, którego wołania słyszy...

Elif - odcinek 131: STRESZCZENIE

Melek jest zaskoczona pytaniami Meliha. Tłumaczy mu, że to na pewno jakieś dziecko krzyczy na zewnątrz. W tym czasie Zeynep zabiera Elif do pokoju. Arzu zastanawia się, co zrobić, by Kenan nie poznał wyników ekspertyzy z wypadku Selima. W tym czasie Seyda pisze z Erkutem na temat Elif. Arzu mówi Goncy, by ta pilnowała listonosza. Kiedy ten wreszcie przychodzi z listem do Selima, Arzu bierze korespondencję, by ją osobiście przekazać. Czyta list i dowiaduje się, że do wypadku Selima doprowadziły przecięte przewody. Wszystko z ukrycia widzi Gonca. Postanawia zobaczyć, co zamierza Arzu, podsłuchuje pod drzwiami, jednak zjawia się Ipek. Mimo to, dziewczyna chce sprawdzić, jaki list odebrała żona Kenana. Szpera w jej rzeczach, a wychodząc z pokoju napotyka Kiraz. Kucharka pyta, co Gonca robiła w sypialni Arzu. Tymczasem Arzu kończy podrabianie dokumentu, kiedy w gabinecie zjawia się Kenan... Pyta żonę, co robi w jego gabinecie. Ta mówi, że przyszedł mail od nauczycielki Tugce.

Murat nadal jest załamany. Ciągle nie może przeboleć, że Seyda go porzuciła. Zjawia się u niego Erkut i próbuje go pocieszyć. Mówi mu, że takie są kobiety.

Kiedy Melih zbiera się do wyjścia Elif znów się budzi słysząc głosy w korytarzu. Wybiega z pokoju, jednak Meliha już nie ma.

Murat idzie do domu Seydy. Prosi ją, by go wpuściła, jednak jej nie ma. Spotyka do Zeynep. Chłopak żali się jej i ma pretensje. Zeynep odchodzi, ale Murat idzie za nią do domu. Kiedy Elif słyszy, że Zeynep wróciła, wybiega przed dom. Murat jest zaskoczony, że widzi dziewczynkę. Pyta o Melek.

Kiedy Aliye i Kenan zasiadają do kolacji, Arzu podrzuca na stoliku list z podrobioną ekspertyzą. Odnajduje go nieświadoma nic Ipek. Do domu wraca Selim. Jest z nim Tugce, jednak Kenana pyta, gdzie jest Elif. Selim chce coś powiedzieć, jednak głos zabiera Arzu i mówi o obozie dla dzieci takich jak Elif. Kenan jest zaskoczony, bo nic o tym nie wiedział. Selim potwierdza to, co mówi Arzu. tłumaczy, ze wszystko stało się niespodziewanie.

Kiraz mówi w kuchni, że Elif została wysłana na obóz. Seyda jest zaciekawiona. Dzwoni do Erkuta, by mu o tym powiedzieć.

W tym czasie Gonca sprząta w sypialni Arzu i znajduje kawałki porwanej ekspertyzy. Z kolei Selim czyta podrobiony dokument i nie poznaje prawdy. Co zrobi Gonca?

Elif - odcinek 130: ZDJĘCIA

1
1
1
2
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA