Zamknij

Elif odc.131. Arzu aresztowana za póbę zabójstwa Selima! [STRESZCZENIE]

Redakcja
09.11.2017 14:34
Elif 131 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 131 serialu w TVP 1 w piątek 10.11. o godzinie 14.00. Arzu wreszcie ma za swoje. Zostaje aresztowana za próbę zabójstwa Selima.

"Elif" - streszczenie odc. 131. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Gonca zauważyła, że Arzu knuje przeciw Selimowi. Gosposia znalazła w sypialni Arzu podartą ekspertyzę wypadku Selima i jest pewna, że żona Kenana bardzo chce uprzykrzyć mu życie. Do czego może się jeszcze posunąć?

Elif - odcinek 132: STRESZCZENIE

Gonca czuje, że Arzu chce zrobić Selimowi krzywdę. Postanawia udać się do Veysela. Opowiada mu o całej sytuacji i mówi o swoich przeczuciach. Zdradza, że czuła, że coś musiało się kryć za tym, że tak bardzo Arzu wyczekiwała listonosza. Mówi, że muszą jak najszybciej powstrzymać Arzu. Veysel początkowo nie jest tym zbyt zainteresowany, ale Gonca przekonuje go, że jeśli nic nie zrobią, to Arzu na pewno i im da popalić. Pomyśl, jeśli zrobiła to swojej rodzinie, to co może zrobić takim, jak my? - pyta Veysela. Do czego to doszło, bym ja musiał bronić syna Emiroglu - myśli Veysel po wyjściu Goncy.

W tym czasie Arzu obmyśla, jak zaszkodzić Selimowi. Nie wiesz, z kim masz do czynienia, Selimie - mówi do siebie.

Selim jedzie na spotkanie z przyjacielem. Rozmowę podsłuchuje Arzu. Pojawia się tez Aliye, która martwi się, że syn nie odpoczywa. Kiedy Arzu zostaje sama w domu i nagle dzwoni dzwonek, jest zła, że nie ma nikogo, kto może otworzyć. Okazuje się, że to Gonca skądś wraca.

U Veysela pojawia się Erkut z kwiatami. Czekają na Murata i udają się do Zeynep. Tymczasem Selim jest już w drodze. Kobiety nie wiedzą, co zrobić. Melek idzie otworzyć drzwi i pogonić niechcianych gości. Mówi im, że nie wpuści ich, ale Veysel nalega i mówi, że jest jej mężem. Melek odpowiada, że ich małżeństwo to tylko formalność. Zeynep słucha dyskusji zza okna i nie mogąc już słuchać wychodzi na zewnątrz, każąc ojcu odejść. Erkut mówi, że nie mają złych zamiarów. Dziewczyna bierze kwiaty i rzuca je na ziemię. Wynoś się stąd - mówi do Erkuta.

Niestety, pojawia się Selim i między nim a Erkutem dochodzi do szarpaniny. Trójka niespodziewanych gości odchodzi niepocieszona. Erkut dzwoni do Arzu i mówi jej, gdzie jest Elif. Ta oskarża go, że nie był w stanie wykonać swojej roboty. Wszystko zza drzwi słyszy Gonca. Po chwili Arzu wykonuje telefon. - Dzwonię, by spytać o coś ważnego - mówi. - Nie mogę rozmawiać przez telefon, ale mam dla ciebie pracę.

Gonca jest pewna, że Arzu coś knuje przeciw Selimowi. Śledzi Arzu, kiedy ta spotyka się z jakimś mężczyzną. Okazuje się, że zlaca zabicie Selima. Zrozpaczona Gonca dzwoni do Veysela, by coś zrobił.

Krótko po tym Arzu zmyśla historyjkę, że wyjeżdża na weekend, bo pokłóciła się z Kenanem. Kiedy czeka za bramą na taksówkę, podjeżdża policja i oskarża ją o próbę zabicia Selima...

Elif - odcinek 131: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA