Zamknij

Elif odc.132. Maltretowana Arzu powstrzyma zabicie Selima? [STRESZCZENIE]

Redakcja
10.11.2017 10:25
Elif 132 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 132 serialu w TVP 1 w poniedziałek 13.11. o godzinie 14.00. Arzu zostaje schwytana przez mężczyzn podających się za policjantów. Szybko okazuje się, kim są naprawdę. Jednak płatny zabójca już czeka na okazję i mierzy do Selima z pistoletu.

"Elif" - streszczenie odc. 132. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Gonca udała się po pomoc do Veysela. Poprosiła go, by pomógł powstrzymać jej Arzu. Okazuje się, że kobieta chce pozbawić Selima życia. Tym razem zadanie zleca zawodowcom. Jednak jej plany zostają pokrzyżowane, kiedy wpada w ręce policji...

Elif - odcinek 133: STRESZCZENIE

Arzu budzi się przykuta kajdankami. "Kim jesteś, dlaczego ja tu jestem?" - pyta nieznanego mężczyznę i domaga się, by ją wypuścił. Ten mówi, że została pojmana pod zarzutem usiłowania zabicia Selima. Arzu jest wściekła. Mężczyzna wychodzi z sali i idzie do... czekających tam Veysela i Goncy. Okazuje się, że to nie policja, tylko sprytny plan Veysela, który chce zmusić Arzu do przyznania się do jej niecnych zamiarów. Arzu jednak nie wie, że nie ma do czynienia z policją, tylko zbirami Veysela.

W domu Aliye i ipek opowiadają Selimowi, że Arzu pokłóciła się z Kenanem. Selim rozmawia z bratem a ten wyjaśnia mu, o co między nimi poszło. Zazdrosna Arzu uważa, że Kenan rozmawiał przez telefon z Melek.

Tymczasem wściekła Arzu ciągle żąda wypuszczenia. Kiedy krzyczy na mężczyznę, ten wymierza jej policzek.

Gonca wraca do domu i prosi Selim ao pewną przysługę. Wymyśla historię o chorej koleżance...

Przy objedzie rodzina martwi się brakiem kontaktu od Arzu. Kenan do niej dzwoni, ale telefon kobiety jest w rękach Veysela. Postanawia, że Arzu ma odebrać, ale dla bezpieczeństwa przebierany "policjant" przystawia jej do głowy lufę. Ma zapewnić, że u niej wszystko w porządku. Potem odkrywa, z kim ma do czynienia. Zaniepokojona Gonca dzwoni do Veysela. Ten wyjaśnia jej, że nie ma problemu, bo Kenan niczego nie podejrzewa. Tymczasem mężczyźni zaczynają wobec Arzu być coraz bardziej agresywni. Ciągną ją za włosy, a ona krzyczy szukając pomocy.

W domu pojawia się Melih. Przynosi dla dziewczynek prezenty. Pyta o Elif, jednak Kenan informuje go, że dziewczynka wyjechała na obóz.

Veysel coraz bardziej chce namówić Arzu do mówienia. Ta jednak nie chce mimo gróźb. Instruuje wynajętych zbirów, by użyli swoich zdolności i przekonali ją do mówienia. "Nie miejcie hamulców. Pobijcie ją. Użyjcie waszych umiejętności, by zaczęła mówić" - tłumaczy.

Gonca, która swoim pomysłem chciała chroić Selima, niestety nie przekonała go, by ją odwiózł do koleżanki. Ten ma swoje plany, wybiera się na uczelnię i nie może jej pomóc. Tymczasem wynajęty przez Arzu zabójca już na niego czeka. Gonca z Selimem jadą na ratunek Selimowi. Na miejscu spotkania pojawia się też Zeynep. Selim idzie do niej z kwiatami, a morderca z ukrycia mierzy do niego z pistoletu.

Selim powtórnie oświadcza się Zeynep, a ona przyjmuje oświadczyny. Zakochani przytulają się, a na miejscu pojawia się Gonca. Czy powstrzyma mordercę?

Elif - odcinek 131: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA