Zamknij

Elif odc.133. Arzu wyznaje, że Elif jest córką Kenana [STRESZCZENIE]

Redakcja
13.11.2017 14:24
Elif 133 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 133 serialu w TVP 1 we wtorek 14.11. o godzinie 14.00. Arzu wreszcie zostaje wypuszczona, jednak wcześniej wyznaje, że Elif jest córką Kenana. Wszystko zostaje nagrane.

"Elif" - streszczenie odc. 133. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Arzu zauwążyła, że nie jest więziona przez policję, jednak nie wie, kto wynajął maltretujących ją zbirów. W tym czasie, kiedy siedzi zamknięta, wynajęty przez nią płatny zabójca czeka już na Selima i kiedy ten powtórnie oświadcza się Zeynep, a ona przyjmuje oświadczyny, mierzy do niego z pistoletu. Czy ktoś powstrzyma mordercę?

Elif - odcinek 134: STRESZCZENIE

Mężczyzna mierzy do Selima z pistoletu; przerażona Gonca nie wie, co się wydarzy. Jednak Veysel w ostatniej chwili obezwładnia napastnika. Gosposia patrzy, jak Selim i Zeynep wpatrują się sobie w oczy i ślubują miłość. Veysel widzi to i narzeka, że zamiast mu pomóc Gonca się wpatruje w Selima. Kiedy już wracają Veysel mówi, że już wie, dlaczego Gonca tak zareagowała na widok Selima i Zeynep. "To z powodu czarnych oczy Selima, prawda?"- pyta.

Seyda ma problemy z Tugce. Dziewczynka jej nie lubi i nie chce dać się ubrać.

Zeynep i Selim idą ulicą, kiedy nagle napotykają Murata. Chłopak ma do nich pretensje. Jest zły na Selima, że oświadczyny przebiegły bez jego wiedzy. Po chwilowych przepychankach Murat odchodzi.

Melek zbiera się do wyjścia z domy razem z Elif. Kobieta otwiera drzwi i widzi auto. Wysiada z niego Kenana. Melek błyskawicznie zamyka drzwi, przerażona niechcianymi odwiedzinami. Kenan podchodzi do drzwi i stuka, jednak nikt nie otwiera. Krzyczy, że może wejść do środka. "Nasze życie sie zmieniło, idizemy osobnymi ścieżkami - wiem o tym. Już nigdy mnie nie zobaczysz, Melek" - mówi Kenan. Ona jednak nie wychodzi. Mężczyzna odjeżdża.

Elif mówi matce, że lubi Kenana. Pyta, dlaczego ta odprawiła go z kwitkiem.

Veysel wraca do kryjówki, w której przetrzymywana jest Arzu. Wynajęci mężczyźni pytają, czy już ją wypuścić. Veysel jednak chce dać jej nauczkę. Wymyśla chytry plan.

Murat wściekły odwiedza Erkuta i mówi mu o tym, co się stało. Kiedy idzie do łazienki zostawia na stole telefon. Do mężczyzny pisze wtedy Seyda. Chce się z nim spotkać. Erkut czyta wiadomość do Murata i kasuje ją.

Zeynep wraca do domu. Melek zauważa na jej palcu obrączkę....

Arzu ma opowiedzieć o wszystkim przed kamerą - dopiero wtedy zostanie wypuszczona. Najpierw opowiada o Elif.

Aliye znajduje Tugce. Dziewczynka siedzi na schodach i płacze, bo ma nocne koszmary związane z Arzu. "Nie dziwię się, że dziecko ma koszmary, skoro nie ma przy nim matki" - mówi do siebie Aliye. Idzie do kuchni i pyta, gdzie są wszyscy. Kiraz, która właśnie gotuje obiad, jest na linii ognia rozzłoszczonej pani domu.

Zbiry Veysela wyduszają z Arzu pierwsze wyznanie. kobieta mówi, że Elif jest córką Kenana. Potem wyznaje, że to ona stoi za podłożeniem narkotyków u Melek.

Tymczasem Seyda czeka na Murata w parku. Widzi, że chłopak się spóźnia. Nagle ktoś zasłania jej oczy. Okazuje się, że to... Erkut. Krzyczy na dziewczynę i przypomina jej, czym jej groził.

W tym momencie Arzu zostaje wypuszczona i wraca do domu. Spostrzega ją Erkut. Nie może uwierzyć w to, jak wygląda. "Co się jej stało"? Pyta.

Elif - odcinek 133: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA