Zamknij

Elif odc.134. Melih chce wyznać Melek, że są rodzeństwem. Co ona na to? [STRESZCZENIE]

Redakcja
14.11.2017 14:12
Elif 134 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 134 serialu w TVP 1 w środę 15.11. o godzinie 14.00. Arzu chciała wrócić do domu po weekendzie "odpoczynku" u zbirów Veysela. Coś jednak stanęło jej na przeszkodzie.

"Elif" - streszczenie odc. 134. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Arzu wyznała przed kamerą, że Elif jest córką Kenana. Veysel ma nagranie na płycie. Co będzie chciał z tym zrobić? Kenan zjawił się pod domem Melek. Ta jednak się schowała. Selim został uratowany przez Veysela. Czy teraz nic nie stanie na przeszkodzie miłości jego i Zeynep?

Elif - odcinek 135: STRESZCZENIE

Arzu ma koszmary senne. Śni się jej napastnik, który wcześniej nagrywał jej wyznanie o Elif. Mężczyzna mierzy do niej z pistoletu. Ona krzyczy by do niej nie strzelał... Po chwili kobieta budzi się z krzykiem w obcym mieszkaniu. Nie wie, gdzie jest. Okazuje się, że to Erkut przyniósł ją do mieszkania Seydy. Arzu uważa, że to on stoi za tym, co się stało, że zrobił to, by się na niej zemścić. Erkut zapewnia, że to nie on. Arzu przypoina sobie wtedy powrót do domu. Opowiada jej jak było. "Co powiem Kenanaowi? Jeśli się dowie, jestem skończona" - rozmyślała Arzu. "Nie mogę wrócić do domu" - mówiła do siebie. Nagle zemdlała a Erkut zabrał ją do domu Seydy.

Seim zbiera się do wyjścia. Biegnie do niego Gonca, mówiąc, że przygotowała dla niego jedzenie. On dziękuje i chce wyjść. Dziewczyna widzi obrączkę na palcu i robi się jej przykro. "Wszystko robię dla ciebie, a ty idziesz do tej dziewczyny" - myśli Gonca.

Gonca zaczyna się zastanawiać, co stało się z Arzu. Wie, że kobieta już powinna wrócić do domu. Dzwoni do Veysela, by się upewnić, że wszystko idzie zgodnie z umową. Veysel zapewnia, że na pewno niebawem się pojawi. "Może poszła do fryzjera?" - sugeruje i uspokaja Goncę.

Arzu opowiada Erkutowi o tym, że wynajęła płatnego mordercę, by zabił Selima. mówi też, że wszystko jest nagrane. Chce pokazać Muratowi płytę, która... powinna być schowana w kieszeni kurtki. Jednak jej nie ma. Dochodzi do wniosku, że zabrała ją Gonca. Dzwoni do niej, ona jednak nie odbiera. "Nie wiesz, gdzie CD? Zgubiłeś?" - mówi do siebie i przypomina sobie, jak zabrała płytę.

Aliye martwi się o relację Kenana i Arzu. Pyta, czy ze sobą rozmawiali. Pyta także Goncę. Postanawia sama zadzwonić do synowej. Arzu odbiera i mówi, że wszystko z nią w porządku.

Melek po wyjściu z więzienia chce uporządkować życie. Postanawia znaleźć pracę. Najpierw udaje się do kawiarni. Tam niestety się nie udaje.

Selim i Zeynep spotykają się na uczelni. Podchodzi do nich Gulnur i gratuluje zaręczyn. Wszystko słyszy zazdrosna Pelin.

Erkut wraca do domu. Widzi, że Arzu jest w złym stanie.

Veysel postanawia jechać do domu Emioglu. Uważa, że Gonca z nim pogrywa. Jedzie z Muratem i wchodzi do pokoju Goncy. Robi przeszukanie.

urat, który czeka w aucie przed bramą, w rudowłosej kobiecie rozpoznaje Seydę.

Melih przychodzi do Melek. Ta jednak jest zakloppotana jego zainteresowaniem. On postanawia powiedzieć jej, dlaczego o nią się troszczy.

Elif - odcinek 134: ZDJĘCIA

1
1
2
2
1
2
3

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA