Zamknij

Elif odc.135. Melih dowiaduje się, że Elif jest córką Melek [STRESZCZENIE]

Redakcja
15.11.2017 13:58
Elif 135 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 135 serialu w TVP 1 w czwartek 16.11. o godzinie 14.00. Melih dowiaduje się, że Elif jest córką Melek, a Arzu przekonuje Erkuta do wspólnego działania przeciw Veyselowi.

"Elif" - streszczenie odc. 135. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Arzu znalazła się w domu Seydy z Erkutem. Kobieta oskarża go, że to on wynajął zbirów, którzy ją maltretowali. Veysel odwiedza Goncę, by odzyskać CD z wyznaniami Arzu. Melek próbuje wrócić do normalnego życia. Odwiedza ją Melih. Chce jej wyznać, że jest jej bratem...

Elif - odcinek 136: STRESZCZENIE

Melih przyjechał do Melek, by wyznać jej prawdę. Chwilę wcześniej kobieta wraz z córką wyszły domu. Jednak Elif zapomniała swojej lalki i postanowiła po nią wrócić. Kiedy wraca po nią, zauważa Meliha pukającego do drzwi. Mężczyzna uświadamia sobie, że dziewczynka jest córką Melek.

Melih doznaje ciężkiego szoku, gdy uzmysławia sobie, że Elif jest jego siostrzenicą. Odchodzi, rezygnując jednocześnie z wyznania Melek prawdy o tym, że są rodzeństwem. Jedzie do szpitala, by tam zasięgnąć rady Efruza. Podczas gdy Zeynep rozważa propozycję Selima, Melek martwi się o nią. Selim tymczasem informuje Kenana o swoich planach przedstawienia Zeynep rodzinie. Brat wspiera go w tej decyzji. Arzu porozumiewa się z Erkutem. Chce by mężczyzna zdobył dla niej nagranie, na których przyznaje się do popełnionych zbrodni. Arzu nie przewiduje jednak, że Erkut postanowi wykorzystać tę okazję do własnych celów. Kenan dzwoni do Arzu. Żąda by żona natychmiast wróciła do domu. Selim przyprowadza Zeynep do posiadłości Emiroglu. Aliye nie kryje zaskoczenia. Myślała, że to Pelin jest tą dziewczyną, którą zaprezentuje jej syn. Kiedy wszyscy zasiadają do kolacji, nagle w domu pojawia się Arzu!

Elif - odcinek 135: ZDJĘCIA

3
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA