Zamknij

Elif odc.136. Arzu wraca do domu i widzi Zeynep! [STRESZCZENIE]

Redakcja
16.11.2017 14:13
Elif 136 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 136 serialu w TVP 1 w piątek 17.11. o godzinie 14.00. Selim przyprowadza Zeynep do domu. Okazuje się, że Aliye spodziewała się, że wybranką jej syna jest... Pelin. Tymczasem Arzu wreszcie wraca do domu. Kiedy spostrzega Zeynep. zamiera.

"Elif" - streszczenie odc. 136. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Arzu odkryła, kto stał za jej porwaniem. Postanowiła namówić Erkuta na współpracę. Selim zaproponował Zeynep, że przedstawi ją swojej rodzinie. Z kolei Melih wreszcie zrozumiał, że to Elif jest jego siostrzenicą.

Elif - odcinek 139: STRESZCZENIE

Melih przyjechał do Melek, by wyznać jej prawdę. Chwilę wcześniej kobieta wraz z córką wyszły domu. Jednak Elif zapomniała swojej lalki i postanowiła po nią wrócić. Kiedy przybiegła zauważyła Meliha pukającego do drzwi. Ten, kiedy zauważył lalkę, Mężczyzna uświadomił sobie, że dziewczynka jest córką Melek. Jest tym tak bardzo zaskoczony, że nie wie, co ma z tym wszystkim zrobić. "Jesteś moją bratanicą?" - myśli Melih i przygląda się to dziewczynce, to jej matce. Wypuszcza z rąk pakunki, jest bardzo wzruszony. Jednak odchodzi bez słowa. Postanawia jechać do Efruza, by z nim porozmawiać.

Zeynep ma wątpliwości co do wizyty w domu Selima. Obawia się, że może to utrudnić Melek ukrywanie prawdy o Elif. Uważa też, że to może popsuć ich sprawy.

Arzu rozmawia z Erkutem o tym, co trzeba zrobić. Chce jak najszybciej odzyskać płytę. Mówi Erkutowi, by to zrobił. Ten odwiedza Veysela i proponuje mu zakrapiany wieczór.

Melek opowiada Zeynep o dziwnej sytuacji z Melihem. Bała się, że kiedy zobaczył Elif, postanowi o wszystkim powiedzieć Kenanowi. Z kolei Zeynep opowiada Melek o tym, że Selim zaprosił ją do domu.

Selim w tym czasie mówi bratu, że chce przyprowadzić narzeczoną do domu. Kenan się z tego cieszy i wspiera Selima. Ten jednak wyjaśnia, że to dziewczyna, którą i Kenan poznał. Po chwili wahania, Selim wyjawia bratu, że chodzi o Zeynep. Kenan mówi mu, że jego przeszłość z Melek nie powinna być dla Selima jakąkolwiek przeszkodą. Namawia go, by przyprowadził dziewczynę.

Melih w rozmowię z Efruzem stwierdza, że jest pewien, że to Arzu doprowadziła kiedyś do wypadku Elif. "Elif jest córką Kenana" - mówi ojcu. "Arzu wiedziała o tym od początku. Dlatego chciała zabić to dziecko - żeby Kenan się nie dowiedział. Ta kobieta to demon" - wyjaśnia. Efruz stara się go uspokoić.

Kenan zastanawia się, gdzie jest Arzu. Tugce tęskni za matką.

Rano, przy śniadaniu, Selim oznajmia, że chce przyprowadzić do domu gościa. "Jakiego gościa?" - dopytuje Aliye. "Zobaczysz, jak przyjdzie" - odpowiada Selim. Matka już się domyśla, co się stało i o kogo chodzi... Idzie do służby i zapowiada ważny wieczór. Na kolację ma przyjść... Pelin. Gonca jest zaskoczona, z kolei Kiraz nie rozumie, co się właściwie dzieje.

Kenanowi wreszcie udaje się skontaktować z Arzu. Pyta żonę, gdzie się podziewa. "Dość tego, wracaj już". Arzu utrzymuje, że była w Burhanije, jednak Kenan dzwonił tam i nikt nie zauważył, by Arzu się tam pojawiła. Kiedy kobieta zaczyna się tłumaczyć, mąż przerywa rozmowę.

Erkut przychodzi do Murata i słyszy, jak chłopak rozmawia o kopiowaniu CD. Postanawia podpytać, o co chodzi. Liczy na to, że lekkomyślny Murat się wygada. Ten zaczyna opowiadać. "Nie mogę więcej powiedzieć, dałem ojcu słowo" - tłumaczy.

Selim tłumaczy Zeynep, że rozmawiał z Kenanem i że ten nie chce, by jego przeszłość w jakikolwiek sposób mogła wpływać na życie Selima.

Tymczasem z domu trwają przygotowania na przybycie dziewczyny Selima. Seyda przychodzi do kuchni i Kiraz mówi jej, że przychodzi Pelin - dziewczyna Selima. Seyda jest zaskoczona. Jest z Zeynep, ale ma jeszcze inną dziewczynę"? - myśli.

Wreszcie nadchodzi wieczór. Selim przyprowadza Zeynep do domu. Wszyscy czekają na nich. Aliye jest bardzo zaskoczona widząc Zeynep. Prosi Selima na rozmowę. "Myslałam, że to Pelin będzie naszym gościem. Kim jest ta dziewczyna? Nigdy o niej nie wspominałeś" - mówi. Zeynep od razu wyczuwa dystans ze strony matki Selima. Ipek stara się ratować sytuację. "Selim wiele mi o tobie mówił". Tymczasem rozlega się dzwonek do drzwi. Pojawia się Arzu...

Elif - odcinek 136: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA