Zamknij

Elif odc.139: Kenan zobaczy nagranie z Arzu? [STRESZCZENIE]

Redakcja
21.11.2017 14:10
Elif 139 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 139 serialu w TVP 1 w środę 21.11. o godzinie 14.00. Komputer z płytą z nagraniem wyznań Arzu trafia w ręce Kenana. Czy mężczyzna zobaczy, do czego przyznała się jego żona?

"Elif" - streszczenie odc. 139. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednich epizodach Selim postanowił, że będzie walczył o ukochaną. Ona też bardzo przeżywa rozstanie, jednak uważa, że nie pasuje do bogatej rodziny Selima. Melih podsłuchuje rozmowę Arzu i dowiaduje się o istnieniu płyty z "przesłuchania" przez zbirów Veysela. Chce ją przechwycić - tak, jak Veysel i Erkut.Niestety, Gonca odkrywa, że płyta zniknęła. kto mógł ją zabrać?

Elif - odcinek 141: STRESZCZENIE

Gonca nie wie, co stało się z płytą. Jest przerażona, że nagranie mogło wpaść w niepowołane ręce. Co, jeśli to Arzu je odnalazła i już szuka sposobu, by rozprawić się ze służącą?

Selim spotyka się z Zeynep. Próbuje ja przekonać do tego, że powinni być razem. Zeynep zaczyna płakać, jednak po chwili Selim obejmuje ją i płaczą razem. Arzu złości się na Seydę za to, że nie pilnuje Tugce. Dziewczyna jak gdyby nigdy nic zjeżdża po poręczy. Czy Seyda zostanie zwolniona? Kiedy Dziewczyna próbuje tłumaczyć podopiecznej, żeby nie robiła więcej takich psikusów, Sadik przygląda się jej. Czyżby rozpoznał, kim jest opiekunka Tugce?

Gonca dzwoni do Veysela i żali mu się, że nie wie, gdzie zniknęła płyta. Całą rozmowę podsłuchuje Seyda. Okazuje się, że to ona wykradła CD. Po chwili dzwoni do niej Erkut. Ta jednak nie odbiera. Czyżby miała własny plan na rozwój sytuacji?

Zeynep musi iść do kawiarni. Udaje się z nią Selim. Chłopak postanawia pomóc dziewczynie w pracy. Chwyta za notes i zaczyna przyjmować zamówienia. W pewnym momencie do kawiarni przychodzi Pelin.

Seyda ogląda płytę na laptopie Tugce, kiedy wchodzi Aliye i woła ją. Kiedy dziewczyna wraca, laptopa już nie ma. Okazuje się, że Tugce zabrała go, by pokazać coś Kenanowi. Czy ten Kenan zobaczy nagranie i pozna prawdę o swojej żonie?

Elif - odcinek 139: ZDJĘCIA

1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA