Zamknij

Elif odc.141: Pelin zniszczy związek Zeynep i Selima? [STRESZCZENIE]

Redakcja
23.11.2017 12:05
Elif 141 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 141 serialu w TVP 1 w piątek 24.11. o godzinie 14.00. Aliye jest wściekła na Syna za to, że dorabia jako kelner. Zjawia się niespodziewanie w kawiarni i atakuje Zeynep.

"Elif" - streszczenie odc. 141. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Seyda postanowiła szantażować Arzu płytą. Wysłała jej list, z żądaniem pieniędzy. Zazdrosna Pelin powiedziała Aliye o tym, co widziała w kawiarni. Matka jest zszokowana faktem, że jej syn pracuje jako kelner.

Elif - odcinek 142: STRESZCZENIE

Arzu jest zdruzgotana. Nie wie, co ma zrobić w obliczy pogróżek, które otrzymała. Kim jest osoba, która ją szantażuje? Czy uda się jej zebrać pieniądze, by spełnić żądania autora listu? Do sypialni wchodzi Kenan. Pyta żonę o list, który trzyma w dłoni. Arzu jak zwykle zmyśla coś na poczekaniu i wykręca się.

Aliye siada w kawiarni i zamawia herbatę. Selim ją przynosi i siada z matką. Prosi ją, by poszła. Ta jednak nie chce. Wreszcie Selim wstaje i mówi, że jeśli ona nie wyjdzie, wyjdzie on. Kiedy podchodzi Zeynep. Aliye mówi jej, by się nie wtrącała i wracała do pracy. "Trzeba znać swoje miejsce" - mówi. Selim jest wściekły. Mówi matce, by nie mówiła tak o jego narzeczonej. Kobieta jednak cały czas poniża Zeynep. Jest oburzona, że Selim stawia dziewczynę na pierwszym miejscu.

Arzu dzwoni do Erkuta, by powiedzieć mu o liście, który dostała. Mówi mu, ile pieniędzy potrzebuje. Erkut nie wie, że to Seyda stoi za żądaniem. zastanawia się, kto mógł ukraść CD.

W kawiarni Zeynep rozmawia z Selimem. Chłopak uspokaja ją i przekonuje, że na pewno wszystko się ułoży. Nagle wpada Pelin wściekła na Selima na to, że czeka na niego od dawna na uniwersytecie. Ten jednak mówi, że zostaje, by pomóc Zeynep. Dziewczyna wychodzi i dzwoni do Aliye pożalić się, że jej syn zaniedbuje naukę. Tymczasem do kawiarni przychodzi Melek. Pociesza Zeynep, słysząc o tym, co się stało. Opowiada dziewczynie historię z przeszłości, kiedy Aliye podobnie i ją potraktowała.

Melih rozmawia z Sadikiem. Ten mówi mu, że jego zdaniem tylko dwie osoby mogą mieć płytę: Gonca, albo Sinem.

Aliye zaprasza Pelin do domu. Knuje plan przeciw Zeynep. Prosi dziewczynę, by spróbowała zdobyć jej zaufanie... Co knują?

Murat żali się Erkutowi. Opowiada o tym, co czuł do Seydy. Tymczasem dostaje od niej wiadomość. Dziewczyna chce się z nim spotkać. Erkut widzi, że chłopak nagle poweselał, ten jednak nie mówi mu, że ma się spotkać z ukochaną.

Arzu spotyka się z Erkutem. Jadą razem, by dokonać zapłaty i odebrać CD. Seyda prosi o pomoc pewnego chłopca. Ma on dostarczyć Arzu płytę. Niestety, okazuje się, że nie ma jej w torebce...

Elif - odcinek 141: ZDJĘCIA

1
1
1
2
2
2
2
2

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA