Zamknij

Elif odc.169: STRESZCZENIE Selim odnajduje Elif!

Redakcja
08.01.2018 14:23
Elif 169 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 132 serialu w TVP 1 we wtorek 09.01.2018 o godzinie 14.00. Po wielu godzinach poszukiwań Selim słyszy głos Elif. Wreszcie udaje się odnaleźć dziewczynkę. Mała biegnie do Selima.

"Elif" - streszczenie odc. 169. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Melek i Melih dotarli do zwłok dziewczynki. Melek była przerażona, myśląc, że to może być jej córka. Niespodziewanie Elif do niej zadzwoniła. Veysel wkradł się do warsztatu Efruza i wykradł płytę z nagraniem Arzu, którą zostawił tam Melih. Z kolei Ayse dowiaduje się, że Arzu tak naprawdę tylko udaje amnezję...

Elif - odcinek 171: STRESZCZENIE

Melek cały czas nie może dojść do siebie po telefonie od Elif. Wie, że jej córka żyje i chce z całych sił jej szukać. Efruz informuje Meliha o zniknięciu płyty. Mężczyzna postanawia dowiedzieć się, gdzie ona zniknęła i kto ja zabrał. Udaje się na "pogawędkę" z Muratem. Wypytuje go, gdzie jest zaginiona torba, chłopak przypomina sobie, że miał ja ojciec. Postanawia coś na tym ugrać. Proponuje Melihowi, że wykradnie CD za pokaźną sumę. Dzięki temu będzie mógł wyjechać z Seydą i już na zawsze żyć razem ze swoją ukochaną.

Melih, Melek oraz Selim i Zeynep dalej szukają Elif. Tymczasem Veysel umawia się na randkę. Wtedy Murat zakrada się na myjnię i szuka torby Meliha. Odnajduje CD i czym prędzej wychodzi z biura.

Poszukiwania Elif trwają. Zeynep znajduje spinkę dziewczynki, więc dochodzą do wniosku, że mała musi gdzieś być. Rozdzielają się. Selim idzie przez las, kiedy nagle słyszy wołanie Elif. Dziewczynka właśnie jest sama, bo Sukran zboczyła z drogi. Mężczyzna bardzo cieszy się, że Elif została odnaleziona. Czy to już koniec problemów?

Elif - odcinek 169: ZDJĘCIA

1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA