Zamknij

Elif odc.171: STRESZCZENIE. Sukran chce wciągnąć Elif do wody

Redakcja
10.01.2018 14:14
Elif 171 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 171 serialu w TVP 1 w czwartek 11.01.2018 o godzinie 14.00. Po długich poszukiwaniach Melek i Melih natrafiają na ślad Elif. Przemierzając las Melek słyszy głos swojej córki. Sukran przyprowadziła ją nad wodę i chce wciągnąć do strumienia.

"Elif" - streszczenie odc. 171. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie wszyscy nadal poszukują Elif. Przypadkiem odnajduje ją Selim. Niestety, tuż za jego plecami pojawia się Sukran. Kobieta uderza go kijem, a ten traci przytomność. Tymczasem Melek i Melih odnajdują w lesie domek.

Elif - odcinek 172: STRESZCZENIE

Melek i Melih robią w chatce rozeznanie. Zauważają zdjęcia Sukran i upewniają się, że Elif musiała być w tym domku. Znajdują liścik z informacją, że idą nad strumień. "Chodź tam" - głosi notka, którą napisała sama Sukran. Tymczasem kobieta wraz z Elif jest w drodze nad strumień. Dziewczynka próbuje przekonać ją do powrotu, ale ta, słysząc głosy swoich dzieci, nie zamierza zmienić zdania.

W domu Emiroglu Arzu pod naporem Aliye próbuje wyznać mężowi prawdę. W tym czasie matka Kenana mdleje. Okazuje się, że to synowa dodała czegoś do podanej wcześniej herbaty...

Do Murata przychodzi Seyda. Chłopak pokazuje jej zdobytą płytę z wyznaniami Arzu. "CD, która widzisz, to jest przepustka do naszego nowego życia" - mówi Murat. Informuje Seydę, że chce płytę przekazać Melihowi. w tej chwili w biurze w myjni pojawia sie Arzu i wypytuje o Veysela. Jest zaniepokojona, że nadal nie otrzymała od niego płyty.

Melihowi wreszcie udaje się wezwać policję. Selim i Zeynep jadą znów szukać Elif. W tym czasie Sukran już przyprowadza dziewczynkę nad rzekę. Ma omamy - wydaje się jej, że widzi swojego syna, który wraz z córką zginął w wodzie. Zaczyna rozbierać Elif. Najpierw rzuca na rzekę bluzę dziewczynki. Jakie ma zamiary?

Selim i Zeynep docierają nad strumień. Dziewczyna znajduje tam bluzę Elif. Idąc dalej słyszą krzyki. To Melek i Melih, którzy zauważyli Elif i Sukran.

Elif - odcinek 171: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA