Zamknij

Elif odc.172: STRESZCZENIE. Czy Selim wybaczy Zeynep?

Redakcja
11.01.2018 14:00
Elif 172 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 171 serialu w TVP 1 w piątek 12.01.2018 o godzinie 14.00. Elif wreszcie jest bezpieczna. Policja zakuwa Sukran w kajdanki, a Melek wita córkę. Selim jest zaskoczony, że Melek i Zeynep znają Meliha...

"Elif" - streszczenie odc. 172. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie wreszcie doszło do pojmania Sukran. Kobieta została zakuta przez policję, a Elif wreszcie jest bezpieczna z matką.

Elif - odcinek 173: STRESZCZENIE

Kiedy opadają emocja po aresztowaniu Sukran Selim zauważa Meliha. Pyta Zeynep, skąd zna tego człowieka. Dziewczyna twierdzi, że jest właścicielem ich domu. Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Melih próbuje uspokoić Selima, jednak ten wpada w szał. "Nikt nie poznał tak dobrze tego człowieka, jak ja" - mówi i każe Melek nie wtrącać się do dyskusji. Wreszcie Zeynap zdradza Selimowi, że Melih jest bratem Melek. Niestety, Selim nie może tego zrozumieć i jest wściekły na narzeczoną. Wszyscy wracają do domu, tylko on zostaje i krzyczy ze złości.

Seyda spotyka Nadira. Mężczyzna wyznaje jej, że nadal ją kocha. Ta jednak prosi go, by ją zostawił, inaczej urządzi mu scenę. Nie chce go widzieć.

Melek udaje się z Elif na policję. Dziewczynka opowiada o przykrych zajściach z Sukran. Mówi, że kobieta nazywała ją Lejlą. Jednak była dla niej dobra, choć czasem krzyczała. Także Sukran składa zeznania. Opowiada o swoich dzieciach, które się utopiły. Śledczy zauważa, że kobieta cierpi na schizofrenię. Melek chce porozmawiać z kobietą. Próbuje ją przekonać, by poszła do szpitala.

Tymczasem Kenan i Melek są wraz z matką w szpitalu. Lekarz informuje, że jej problemy zdrowotne są efektem zatrucia jakimś lekiem.

Zeynep próbuje dodzwonić się do Selima. Ten cały czas nie odbiera. Siedzi na wybrzeżu i rozmyśla o Zeynep. Przypomina sobie wcześniejszą rozmowę z dziewczyną.

Nadir śledzi Seydę. Widzi, jak ta pod domem Kenana zakłada na głowę perukę.

Po powrocie do domu Selim dowiaduje się, że Aliye jest w szpitalu. Natychmiast pędzi zobaczyć matkę.

Melih dzwoni do Murata i pyta go o obiecane CD. Niestety, Setda wzięła płytę, co Murat ukrywa przed Melihem. Dzwoni potem do dziewczyny, by oddała mu nagranie. Okazuje się jednak, że natrętny adorator zaczyna mieszać jej w głowie: daje jej drogi prezent.

Zeynep postanawia odwiedzić Selima w jego domu. Chłopak jest zaskoczony wizytą. Czy zechce porozmawiać z narzeczoną?

Elif - odcinek 172: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA