Zamknij

Elif odc.173: STRESZCZENIE. Kłamstwo Arzu wychodzi na jaw

Redakcja
12.01.2018 14:20
Elif 173 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 173 serialu w TVP 1 w poniedziałek 15.01.2018 o godzinie 14.00. Kłamstwo Arzu wreszcie wychodzi na jaw. Selim nie wierzy Melihowi.

"Elif" - streszczenie odc. 173. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Melek cieszy się z odzyskania córki. Okazuje się, że porywaczka cierpi na schizofrenię. Od kiedy Selim dowiedział się, że Zeynep zna Meliha, jest na nią zły i nie odbiera telefonów. Dziewczyna postanawia udać się do jego domu...

Elif - odcinek 174: STRESZCZENIE

Selim jest zaskoczony wizytą Zeynep. Dziewczyna chce z nim porozmawiać, jednak on od razu wpada w złość. "Co chcesz mi wyjasnić? To kłamstwo, które mi powiedziałaś?" - pyta. Zeynep próbuje się tłumaczyć, jednak on nie słucha. Na dodatek rozmowę słyszy cała rodzina. "Ciągle coś przede mną ukrywasz. Nie możemy dalej być razem" - mówi Selim ku uciesze Arzu i Goncy. "Głupia Zeynep, po co tu przychodziłaś? - karci się dziewczyna i odchodzi.

"Od początku mówiłam, że ona nie jest godna naszej rodziny" - podsumowuje Aliye. Między nia a Selimem dochodzi do sprzeczki. Ipek pyta matkę, dlaczego jest aż tak okrutna. Kiedy Aliye i Arzu zostają same, teściowa pyta, czy Arzu zrobiła już ot, o czym rozmawiały. Arzu informuje Kenana, że Selim rozstał się z Zeynep. Nie zdradza mu jednak tego, na co umawiała się z matką Kenana. Okłamuje Aliye, że to zrobiła.

Nadit przychodzi spotkać się z Sydą. Chce się dowiedzieć, co znaczą jej przebieranki.

Tymczasem Selim jest wściekły. Nie może zrozumieć, dlaczego Zeynep go okłamała. Dzwoni do Meliha. Chce się z nim spotkać. Melih przybywa na umówione miejsce. Selim pyta go, dlaczego pojawił się w ich rodzinie. Ten zdradza mu, że chciał po prostu odnaleźć swoją dawno zaginioną siostrę. Niestety, Selim mu nie wierzy.

Seyda w pokoju przymierza naszyjnik, który dostała od Nadira. O mały włos nie zauważa tego Ginca, która bez słowa pojawia się w drzwiach. Seyda szybko zasłania ozdobę chustą i idzie w niej do domu. Niestety, Tugce ściąga chustę, którą zakryła cenny prezent. Okazuje się, że należy on do Arzu. "To mój naszyjnik" - mówi kobieta. Rodzina dowiaduje się, że żona Kenana tylko udawała amnezję...

Elif - odcinek 173: ZDJĘCIA

1
1
1
1
2
2
2
12

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA