Zamknij

Elif odc.174: STRESZCZENIE. Kenan chce rozwodu, zabiera rzeczy i...

Redakcja
15.01.2018 14:30
Elif 174 streszczenie odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 174 serialu w TVP 1 we wtorek 16.01.2018 o godzinie 14.00. Kenan jest wściekły na Arzu, że ukrywała prawdę. Postanawia się z nią rozwieść. Następnego dnia zabiera ubrania i... jedzie do Melek!

"Elif" - streszczenie odc. 174. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Zeynep zdecydowała się przyjść do domu Selima. Próbowała wytłumaczyć mu, dlaczego nie powiedziała mu prawdy o Melihu. Ten niestety był wściekły i powiedział jej, że nie mogą dłużej być razem. Całkiem przypadkiem na jaw wyszło, że Arzu nie cierpiała na amnezję.

Elif - odcinek 175: STRESZCZENIE

Kenan jest bardzo zaskoczony tym, że Arzu rozpoznała swój naszyjnik. "Grałaś przez bliskimi?" - pyta i chce wyjaśnień. Arzu twierdzi, że zamierzała mu powiedzieć. Wywiązuje się kłótnia. Aliye pyta, co sie dzieje. Ipek idzie do niej i mówi, co sie stało. Dowiaduje się, że matka o wszystkim wiedziała. Kobieta jednak mówi, że kazała Arzu o wszystkim powiedzieć.

Kenan wychodzi po kłótni z Arzu. Mówi, że nie wierzy już w jej słowa. Kobieta jest załamana. Wkrótce Kenan dowiaduje się, że matka o wszystkim wiedziała. Chce, by powiedziała tez prawdę o Melek.

Seyda dzwoni do Nadira i pyta, skąd miał naszyjnik, który jej podarował. Okazuje się, że wszystko za sprawą Goncy i Erkuta, przez których ręce przeszedł drogi przedmiot. Arzu oskarża Seydę, że ukradła naszyjnik. Okazuje się jednak, że naszyjnik jest na swoim miejscu.

Arzu idzie do teściowej i próbuje ją przekonać do siebie. Kiedy Aliye krzyczy, że ma już dość kłamstw, Arzu mdleje. Tymczasem Kenan mówi Selimowi, że chce się rozwieść. Tugce jest smutna kłótnią rodziców.

Gonca idzie do pokoju Seydy. "Murat ci to kupił?" - pyta. Seyda, zaskoczona pytaniem, próbuje udawać. "Jaki Murat?" - odpowiada. Jednak Gonca nie daje się zbić z tropu: ściąga dziewczynie perukę.

Następnego dnia Arzu budzi się, ale Kenana nie ma obok. Okazuje się, że szafa jest pusta. Tymczasem mężczyzna pojawia się pod drzwiami u Melek...

Elif - odcinek 174: ZDJĘCIA

2
12
1
1
2
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA