Zamknij

Elif odc.175: STRESZCZENIE. Aliye dostaje list z pogróżkami

Redakcja
16.01.2018 14:20
elif streszczenie 175
fot. screen

"Elif" - odcinek 175 serialu w TVP 1 w środę 17.01.2018 o godzinie 14.00. Kenan jest wściekły na Arzu, że ukrywała prawdę. Wyprowadza się z domu. Niestety, Arzu jest oskarżana przez teściową za to, co się wydarzyło. Także postanawia sie wyprowadzić. Wraz z Tugce lądują u Erkuta.

"Elif" - streszczenie odc. 175. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie dochodzi do poważnej kłótni między Kenanem a Arzu. Mężczyzna ma już dość jej kłamstw. Postanawia się rozwieść. Następnego dnia po scysji Arzu budzi się i zauważa, że Kenan się wyprowadził. Nie wie jednak, że właśnie stoi on pod drzwiami domu Melek....

Elif - 201. Streszczenie odcinka z 12.03.

"Co tu robisz?" - pyta Melek widząc Kenana na progu swojego domu. Mężczyzna odpowiada, że chciał z nią porozmawiać. Opowiada Melek o sytuacji w domu. Wychodząc myśli: "Ty byłaś moją jedyną pięknością. Ale dawno cię straciłem".

Elif: odcinek 206. STRESZCZENIE wydarzeń

Tymczasem w domu Arzu skarży się teściowej, że Kenan ją zostawił. "Jak on tak mógł?" - krzyczy zdenerwowana Arzu. Jednak Aliye mówi jej, że sama sobie na to zasłużyła. Teściowa próbuje się dowiedzieć od Arzu prawdy. "Kim był ten mężczyzna?" - wypytuje Aliye. Arzu jednak milczy. Wreszcie wściekła wraca do sypialni i odgrażając się wszystkim zaczyna się pakować. Kiedy Tugce dowiaduje się o wyprowadzce, oznajmia, że nigdzie nie pójdzie. ostatecznie, mimo płaczu, dziewczynka wsiada z matką do taksówki. "Sama się o to prosiłaś, Aliye" - myśli Arzu przypominając sobie to, czego dowiedziała się od Meliha. "Bądź z przyjaciółmi blisko, z wrogami jeszcze bliżej".

Po wyjściu Kenana Melek dzwoni do Selima. Mówi mu, że Kenan powiedział, że na jakiś czas chce gdzieś wyjechać. Chłopak pyta o Zeynep. Potem odwiedza Melek. pyta ją, czy naprawdę wierzy w to, że Melih jest jej bratem. "Jak możesz być tego pewna, jak dobrze go znasz?". "Znam go wystarczająco długo, by wiedzieć, że to mój brat" - odpowiada Melek. Jednak Selim zaczyna opowiadać, że Melih był z Melek i pewnego dnia przyprowadził do ich domu swojego ojca. Selim nie wie, że Efruz jest przybranym ojcem Meliha.

Okazuje się, że Arzu postanowiła skorzystać z gościnności Erkuta... razem z Tugce udaje się do jego domu.

Melih odwiedza Murata i pyta o CD. Chłopak jednak cały czas kręci. Tymczasem przez okno zauważa ich Veysel.

Selim przekonuje Melek, że Melih nie może być jej bratem. Kobieta postanawia pokazać mu grób rodziców.

Kiraz znajduje pod drzwiami list do Aliye. Kobieta czyta go z przerażeniem. "Każda tajemnica kiedyś wyjdzie na jaw. Poczucie winy za zabicie dwojga ludzi, wciąż za tobą kroczy" - głosi list. Aliye o 12.00 ma udać się we wskazane miejsce. Kto chce się z nią spotkać?

Arzu mówi Erkutowi, że Selim i Zeynep się rozstali.

Elif - odcinek 175: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA