Zamknij

Elif odc.176: STRESZCZENIE. Arzu szantażuje Aliye, Selim chce przeprosić Zeynep

Redakcja
17.01.2018 14:25
Elif 176 streszczenie wydarzeń
fot. screen

Elif - odcinek 176 serialu w TVP 1 w czwartek 18.01.2018 o godzinie 14.00. Aliye dręczą koszmary, związane z tajemniczym listem. Kiedy udaje się na wskazane miejsce, przekonana, że za chwilę ujrzy Melek, pojawia się... jej synowa.

"Elif" - streszczenie odc. 176. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie byliśmy świadkami poważnych zwrotów akcji. Kenan wyprowadził się z domu i odbył poważną rozmowę z Melek. Arzu wściekła na teściową także postanowiła zniknąć z życia rodziny, tymczasem Aliye dostaje tajemniczy list ze złowrogą treścią. Selim przekonuje Melek, że Melih nie jest jej bratem, ta jednak pokazuje mu grób swoich rodziców.

Elif 186 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka pierwszego sezonu

Aliye przypomina sobie rozmowę z Melek. Uważa, że to prawdopodobnie ona jest autorką tajemniczego listu.

Melek pokazuje Selimowi zdjęcie jej rodziny i próbuje przekonać do tego, że Melih jest jej bratem. Niespodziewanie ten zjawia się pod drzwiami. We trójkę, razem z Selimem, odbywają rozmowę. Melih stwierdza, że zrobi wszystko, by udowodnić, że Melek jest jego siostrą. Mówi, że przeprowadzą test. "Nie boisz się rezultatu" - pyta Selim. Na to Melih mu odpowiada, że on dobrze wie, jaki będzie wynik. Melek tłumaczy Selimowi, że to ona prosiła Zeynep, by nie zdradzała tajemnicy. Chłopak dochodzi do wniosku, że niepotrzebnie wściekał się na narzeczoną. Idzie do restauracji, by z nią porozmawiać. Niestety, Zeynep jest na niego zła. Zbywa go. Całą rozmowę obserwuje Erkut i cieszy się, że ma wolną rękę.

Aliye przez długi czas nie wychodzi ze swojego pokoju. Ipek i Kiraz zaczynają się o nią martwić. W nocy kobieta  ma koszmary.

Murat dzwoni do Seydy. Chce odzyskać CD. Następnego dnia pojawia się przed bramą domu.

Elif 207 odcinek - streszczenie epizodu 20.03.

Aliye zjawia się w miejscu, które wskazane zostało w liściku. Cały czas uważa, że za chwilę pojawi się Melek. Tymczasem... zjawia się Arzu...

Elif - odcinek 176: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA