Zamknij

Elif odc.177: STRESZCZENIE. Selim widzi Zeynep z innym mężczyzną

Redakcja
18.01.2018 11:15
Elif 177 streszczenie odcinków
fot. screen

Elif - odcinek 177 serialu w TVP 1 w piątek 19.01.2018 o godzinie 14.00. Aliye jest szantażowana przez Arzu. Synowa zachowa tajemnicę, w zamian za powórt do domu. Niespodziewanie wkrótce pojawia się tam Erkut.

"Elif" - streszczenie odc. 177. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Aliye pojawiła się na umówionym miejscu, przekonana, że za chwilę spotka się z Melek. Jej zaskoczenie było ogromne, kiedy po chwili pojawiła się tam także Arzu. Selim próbuje pogodzić się z Zeynep, jednak dziewczyna nie widzi szans na dalszy związek. Erkut widzi w tym okazję dla siebie. Murat przychodzi do Seydy i chce, by dziewczyna oddała mu płytę.

Elif - odcinek 183: STRESZCZENIE

Aliye nie potrafi ukryć zaskoczenia spotkaniem z Arzu. z początku jednak sądzi, że synowa znalazła się tu przez przypadek. Dopiero kiedy Arzu mówi jej, że to ona zainicjowała spotkanie, seniorka zaczyna być naprawdę zdenerwowana. "Popełniłaś wielki błąd, że mnie nie doceniłaś". Teściowa jest przerażona, kiedy padają słowa: "To ty zabiłaś rodziców Melek". Aliye wzburzona wstaje z zamiarem wyjścia, jednak Arzu zatrzymuje ją i grozi, że jeśli teściowa jej nie wysłucha, to ona ujawni prawdę. Arzu chce zgody na jej powrót do domu.
Sadik podsłuchuje rozmowę Murata i Seydy. Rozmawiają o Arzu i o płycie. Mężczyzna od razu informuje Meliha o tym spotkaniu i mówi mu, że CD jest u Seydy.

Melek wiesza na ścianie rodzinne zdjęcie z Melihem i rodzicami. Ich relacje zaczynają się układać bardzo dobrze.

Na uczelni do Selima podchodzi Pelin. Dziewczyna wie o rozstaniu Selima i Zeynep. Chłopak nie wie, skąd. Po chwili zauważa siedzącą w kącie sali Zeynep, do której akurat podchodzi jakiś chłopak. Selim zaczyna się złościć, a Pelin jeszcze go podjudza, mówiąc, że nie minęło wiele czasu, a jego była narzeczona już znalazła sobie inny obiekt zainteresowań...

Veysel jest na randce z Tulay. kobieta dostrzega w oddali dwóch mężczyzn. Kiedy Veysel idzie do toalety ci podchodzą i zwracają się do niej per "Manolija". Mówią jej, że klienci zaczynają się o nią dopytywać... "Jesli nie przyjdziesz, szef cię zabije" - mówi jeden z mężczyzn. Kim jest miłość Veysela?

Ipek niepokoi się o matkę. Pyta kiraz, czy Aliye już wróciła. Słychać dzwonek do drzwi, idzie otworzyć. Okazuje się, że to Aliye, a z nią Arzu i Tugce. Kiedy siadają wszyscy razem, pani domu ogłasza, że długo rozmyślała i uznała, że była nie w porządku wobec Arzu. Nagle znów ktoś dzwoni do drzwi. Kiedy Kiraz otwiera, do domu wchodzi Erkut. Jak gdyby nigdy nic wchodzi do salonu. Seyda jest przerażona.Mężczyzna zaczyna opowiadać zmyśloną opowieść o tym, jak arzu pomogła jemu i jego córce...

Selim postanawia jeszcze raz porozmawiać z Zeynep. Dziewczyna mówi mu jednak, że nie musi się trudzić dla osoby, której nie wierzy. Idzie do restauracji i żali się Melek. Tymczasem Elif wpada na pomysł pogodzenia Selima i Zeynep. Dzwoni do wujka i mówi mu, że ciocia Zeynep jest zamknięta w kuchni i nie może wyjść. Chłopak natychmiast się tam zjawia. Zaskoczona Zeynep pyta, co tu robi. Nagle Elif przesuwa zasuwkę w drzwiach i obydwoje są uwięzieni w spiżarce.

Aliye zastanawia się, od kogo Arzu dowiedziała się o jej tajemnicy. Tymczasem Arzu urządza Seydzie awanturę i zwalnia ją. Ta dzwoni do Nadira i mówi mu o CD. Rozmowę słyszy Gonca. Natychmiast informuje Veysela, kto jest w posiadaniu płyty. Okazuje się, że Seyda nie daje za wygraną. Przed opuszczeniem posiadłości pokazuje Arzu, że ma coś, czego żona Kenana od dawna szukała.

Elif - odcinek 177: ZDJĘCIA

1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA