Zamknij

Elif - odcinek 105: Gonca chce zbliżyć się do Selima [STRESZCZENIE]

Redakcja
03.10.2017 12:44
Elif odcinek 105 streszczenie
fot. screen

105. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w środę 04.10. o godzinie 14.00. Zeynep wymyka się z domu Kenana. Ona i Selim są coraz bliżej. Gonca postanawia zdobyć zaufanie Selima dzięki Elif.

Streszczenie "Elif" - odc. 105. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku serialu Zeynep wraz z Selimem udała się do posiadłości Kenana. Kiedy pan domu dowiedział się, że Elif jest chora, postanowił ją odwiedzić. W pokoju z Selimem byłe Zeynep. Czy dziewczynie udało się ukryć przed Kenanem?

Melek znów została zaatakowana przez kobietę z celi. Naciye najpierw zabrała jej laurkę od Elif i wrzuciła ją do miski z wodą od mycia podłogi, a po chwili kilkakrotnie wsadziła głowę Melek próbując ją podtopić. potem popchnęła ją tak, że kobieta przewróciła się na podłogę.

Elif - odcinek 106. STRESZCZENIE

Melih postanowił odnaleźć sąsiadkę Melek, którą przekupiła Arzu. Czy uda mu się ją znaleźć i dowiedzieć, kto za tym wszystkim stoi?

Elif - odcinek 105: STRESZCZENIE

Zeynep chowa się przed Kenanem na balkonie. Mężczyzna jej nie widzi, choć podchodzi do balkonu... zamyka uchylone drzwi i zwraca bratu uwagę, że Elif jest chora, więc nie można tyle wietrzyć. Kiedy wychodzi Zeynep wymyka się z posiadłości. O mały włos nie natrafia na Goncę, która właśnie wchodzi do domu. Hałas wzbudza zainteresowanie Kenana, kktóry zastanawia się, kto jest na korytarzu. Ostatecznie dziewczynie udaje się niepostrzeżenie opuścić rezydencję.

Gonca, widząc dużą troskę Selima o Elif, zaczyna udawać, że także interesuje się dziewczynką. Myśli, że w ten sposób zdobędzie względy Selima.

Sąsiadka Melek dzwoni do Arzu i mówi jej, że Meliha interesuje się sprawą Melek.

Tymczasem Erkut próbuje zorganizować pieniądze dla Veysela. Nabywa od pasera biżuterię i chce ją sprzedać. Odwiedza go Nadir. Dowiaduje się, że Erkut ma pieniądze od Seydy. Jest zły i postanawia złożyć dziewczynie niespodziewaną wizytę. Erkut idzie do kasyna i... przegrywa wszystko.

Selim wychodzi z domu, by odwieźć Zeynep. Podwozi ją niemal pod sam dom. Zauważa ich Veysel, który przyszedł w poszukiwaniu Murata.

Kenan przychodzi do chorej Elif. Siedzi chwilę z nią i Tugce, kiedy pojawia się Arzu.

Nadir przychodzi do Seydy i wyładowuje na niej swoją złość. Mówi, że muszą wyjechać. W międzyczasie do drzwi puka Murat, jednak przerażona dziewczyna każe mu odejść. Rano dzwoni do Erkuta i się mu żali na to, co się stało.

Kiraz znowu ma problem z ubiorem. Jej dziwny strój nie tylko zaskakuje panią domu, ale i sprawia, że naśmiewa się z niej Tugce. Tylko Elif mówi jej miłe słowa.

Melih odwiedza Melek w wiezieniu. Siostra mówi mu, że znowu spotkała się z okrutnym traktowaniem.

Erkut odwiedza Seydę. Dziewczyna się pakuje i przygotowuje do wyjazdu. Spotyka się też z Muratem. Tymczasem Erkut zauważa, że Selim odwiedził Zeynep. Patrząc na nich dochodzi do wniosku, że jednak nie może wyjechać. Co zamierza zrobić?

Elif - odcinek 105: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.RadioZET.pl/SA