Zamknij

Elif - odcinek 106: Erkut porwie Elif! [STRESZCZENIE]

Redakcja
04.10.2017 14:22
Elif 106 streszczenie
fot. screen

106. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w czwartek 05.10. o godzinie 14.00. Zazdrosny Erkut, widząc Zeynep w towarzystwie Selima, rewiduje swoje plany wyjazdowe. Zamierza zdobyć pieniądze w inny, okrutny sposób.

"Elif" - streszczenie odc. 105. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

Ostatni odcinek zakończyły sceny Zeynep i Selima siedzących razem z Elif w restauracji. Mężczyzna, który dopiero co miał zniknąć - wraz z Nadirem i Seydą - odczuwa zazdrość o dziewczynę.

Elif - odcinek 106: STRESZCZENIE

Erkut po krótkim namyśle postanawia zrezygnować z wyjazdu. Chce zemścić się na Zeynep. Przypomina sobie to, co powiedział mu pijany Murat. Seyda czeka na Erkuta, który spaceruje i rozmyśla. Dziewczyna jest już spakowana i razem z Erkutem udać się ma na dworzec, gdzie czeka już Nadir. Mężczyzna jest coraz bardziej zniecierpliwiony i wydzwania do Erkuta. Ten jednak nie odbiera... W tym czasie obydwoje wracają do domu Seydy.

Melih zastanawia się, w jaki sposób pomóc Melek. Przypomina sobie, co siostra powiedziała mu podczas ostatniego widzenia.

Nadir wściekły wpada do domu Seydy i zaczyna się przepychanka z Erkutem. Seyda rozdziela mężczyzn, jednak Nadir jest zły i nie może wybaczyć Seydzie i Erkutowi ich postępowania.

Melih udaje się do Kenana z nadzieją, że uda mu się czegoś dowiedzieć. Tymczasem Melek układa swoje rzeczy w szafie, kiedy nagle podbiega Belkis i wyrzuca jej poskładane rzeczy, a potem przycina jej palce drzwiami szafki.

Ipek przygotowuje się do wystawy. Kiedy pisze do niej Melih, jest rozpromieniona. Jej koleżanka wyczuwa, że kobieta jest zauroczona. Z kolei Muratowi podoba się Seyda. Chłopak odwiedza ją i zauważa, że ma stłuczony policzek. Pyta, co się stało, jednak dziewczyna kryje Nadira.

W domu Tugce i Elif bawią się w służbę. Zakładają fartuchy i zaczynają sprzątać. Ich zabawę widzi Arzu i jest bardzo niezadowolona, że jej córka robi z siebie sprzątaczkę. Zdarzenie widzi Gonca. Kompletnie nie rozumie złości Arzu. Dziewczynki idą bawić się na zewnątrz. Tymczasem za bramą jest Erkut. Obserwuje Elif, a ta, kiedy go zauważa, uśmiecha się...

Czy Erkut porwie dziewczynkę?

Elif - odcinek 106: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA